Моделът Асдис Ран и бившият футболист на ЦСКА Гардар Гунлаугсон са разделени. Нападателят, който имаше кратък престой в червения клуб, сам потвърди новината в социалната мрежа Фейсбук. Там неговият статус бе променен на „необвързан".
В България отдавна се носят слухове, че двамата исландци са пред развод. Причината е, че през по-голямата част от годината двамата живеят и работят в различни държави и не прекарват много време заедно. Досега обаче Ледената кралица, както е известна Асдис, упорито отричаше раздяла с бившия нападател на ЦСКА.
Асдис се задържа все повече в България заради ангажиментите си по налагането на собствената си модна марка на нашия пазар. През лятото тя промотира линията си във Варна и оттогава често се забелязва на светски събития у нас.
Доста по-малко впечатление с престоя си в България направи съпругът й Гардар. Исландският футболист не показва сериозни умения с топката и набързо си замина от ЦСКА.