Асдис Ран стана рекламно лице на първата бутикова сватбена агенция у нас

Асдис  Ран стана рекламно лице на първата бутикова сватбена агенция у нас

Исландката засне уникална фотосесия като булка.

Едно от най-нашумелите имена у нас в последната половин година – футболната съпруга Асдис Ран, стана рекламно лице на първата бутикова сватбена агенция - „Афродита”. Исландката засне зашеметяваща фотосесия в Софийска национална опера, заставайки пред обектива на фотографа Дилян Марков.

Красавицата спря дъха на всички присъстващи с визия на приказна принцеса пременена в разкошни сватбени рокли от новата колекция на „Арети” - официален представител на световноизвестната марка Demetrios.

 От сватбена агенция „Афродита” се бяха погрижили нищо да не липсва на известния модел по време на дългите снимки и не пестяха средства, за да може всичко да бъде изпипано до най-малкия детайл – от поръчковия букет до изящните бижута на „El Grado”. Неотлъчно до Асдис, която е омъжена за футболиста на ЦСКА Гардар Гунлаугсон, беше и целият снимачен екип на риалити предаването „Футболни съпруги”, заснемащ живота й у нас.



„Снимките неслучайно се проведоха в Операта, която създава усещане за класа, лукс и изисканост – три от водещите компоненти на нашата агенция” - споделиха от „Афродита”. Те не пожелаха да разкрият какъв е хонорарът на Асдис за привличането й като рекламно лице, но вметнаха, че договорът нарежда исландката в челните места на най-скъпоплатените модели в България.

Като рекламно лице на агенцията, Асдис Ран може да присъства и като ВИП гост и на някои от сватбените церемонии.

Скандал в Лондон: Обвиниха Томас Партей в серия от изнасилвания

32-годишният Партей бе футболист на Арсенал допреди няколко дни

Лудогорец представи новия си химн, Владислав Стоянов си спомни за миналото (ВИДЕО)

На събитието по случай 80-годишнината на Лудогорец

Илиан Илиев празнува 57-и рожден ден

Днес рожден ден празнува селекционерът на българския национален отбор и треньор на Черно море Илиан Илиев! 

Роджър Федерер стана първият тенис милиардер

Нетното му състояние се оценява на 1,3 милиарда долара

WINBET и Милан стават партньори, голяма легенда на "росонерите" пристига в България

Българската компания WINBET, която е генерален спонсор на ЦСКА и куп други родни футболни и спортни клубове, и италианският гранд Милан стават партньори

30-градусова жега на „Уимбълдън“

Организаторите са уверени, че са взели необходимите мерки, за да се справят с горещата вълна още в първия ден на турнира

Арестуваха легенда на Англия пиян зад волана

Бившият футболист на Манчестър Юнайтед и Ливърпул, а също така и капитан на английския национален отбор Пол Инс е бил задържан от полицията заради шофиране в нетрезво състояние, съобщава вестник Дейли Мейл.

Марио Балотели дебютира като модел

Той се качи на модния подиум за KidSuper

Скандално! Здравко Димитров разказа как шофира пиян и подкупва полицаи (ВИДЕО)

Сираков бил запознат с изцепките на футболиста