Бекъм пожела кралския наследник да носи неговото име

Бекъм пожела кралския наследник да носи неговото име

Дейвид Бекъм посъветва Кейт и Уилям да нарекат детето си на него

Дейвид Бекъм показа пословична скромност, като посъветва дукесата на Кеймбридж Кейт Мидълтън и нейния съпруг Уилям да кръстят кралския наследник на него. Легендата на английския футбол коментира в свое интервю, че името му е чудесно и е достойно за очаквания малък принц.

„Дейвид не е зле“, започна пред Sky News.

„Смятам, че е хубаво да изберат това име ”, допълни още Бекъм.

„Кейт и Уилям ще бъдат чудесни родители, защото са много мили“, завърши Бекъм.

 

ЦСКА обяви победа в интернет

Ръководството на ЦСКА се похвали, че новото мобилно приложение на клуба се е превърнало в най-сваляното такова у нас.

Кристиано Роналдо ще участва в "Бързи и Яростни"?

Актьорът Вин Дизел загатна, че футболната суперзвезда Кристиано Роналдо може да се появи във финалния филм от поредицата "Бързи и яростни" – с работно заглавие Fast X: Part Two

Николета Лозанова пак подпали мрежата

Плеймейтката Николета Лозанова отново вдигна градусите в социалните мрежи.

Честито! Бебе в Левски

Левски съобщи радостна новина за „синята“ общност – семейството на клуба се увеличи с още един член.

Приятели на Любо Пенев организират благотворителен турнир и търг в негова подкрепа

В дните преди Коледа

ЦСКА пусна в продажба книгата "Славната армейска чета"

ЦСКА пусна в продажба книга, посветена на първия период на Димитър Пенев като старши треньор на отбора между 12 декември 1985 и 26 август 1990 г.

Полумаратонец ще бяга 21 км назад в Несебър

Полумаратонът на Несебър тази година обещава необичайна гледка, каквато рядко се вижда на подобни събития.

4 години затвор за жена, изнудвала легенда на Тотнъм

Жена от Южна Корея бе осъдена на четири години затвор за това, че е изнудвала капитана на националния тим Хюн-мин Сон, който е със статут на легенда и в английския Тотнъм.

Очи на 4 лапи - как незрящите в България се сдобиват с куче водач

„Очи на 4 лапи“ е единственото училище в България за кучета водачи на незрящи, също така обучава и кучета асистенти за хора с диабет, двигателни увреждания и деца с аутизъм.