БФС стартира кампания "С Маргаритка на мач"

БФС стартира кампания "С Маргаритка на мач"

Българският футболен съюз (БФС) ще даде официален старт на кампанията "С Маргаритка на мач” на 31 март, понеделник.

Инициативата ще бъде представена същия ден от 11.30 часа в Амфитеатралната зала на Национална футболна база "Бояна“ с официална пресконференция.

"Маргаритка" е българска организация, която работи за по-добро възпитание и изграждане на полезни навици у най-малките, а като резултат от инициативата ще се организира първият в историята на футбола в България семеен кръг на първенството.

В безпрецедентна проява на обединение фенклубовете на всички отбори от Първа Лига се ангажират на стадионите в мачовете между 11 и 14 април тази година атмосферата да е позитивна, добронамерена и чистосърдечна. Без агресия, без ексцесии.

От страна на БФС на събитието ще присъстват зам.-изпълнителният директор Добрин Гьонов и мениджърът „Програми и проекти за устойчиво стратегическо развитие“ Сaни Дебърска, а представители на "Маргаритка" ще бъдат Яна Липованска, Виктория Терзийска и Йордан Жечев. Всички те канят на официалната пресконференция, даваща начало на инициативата "С Маргаритка на мач” на 31 март в 11.30 часа на улица "Витошко лале“ №18.

Георги Иванов игра в турнир на ФИФА

Президентът на Българския футболен съюз Георги Иванов взе участие в демонстративен турнир, организиран от ФИФА в навечерието на Конгреса на световната футболна централа в Канада.

ЦСКА с личен подарък за Карлос Насар (ВИДЕО)

Българският феномен в щангите получи фланелка със своето име и №1

По-хубави празници за децата от ЦНСТ Благоевград благодарение на 8888.bg и Феникс на доброто

Инициативата е още един пример, че дори малките жестове могат да имат реално значение

„Феникс на доброто“ и 8888.bg зарадваха над 50 деца с увреждания с великденски подаръци в Благоевград

За всички деца бяха осигурени шоколадови великденски зайци, козунаци и лакомства

Мач от втора дивизия в Испания донесе червени картони за двамата вратари

Причината е масов бой между играчите на Уеска и Сарагоса

Грийлиш с нова “проява” под влиянието на алкохол

Англичанинът е намерен заспал в бар в Манчестър