Бивш главен секретар на САЩ в българска компания на „Стамфорд Бридж“

Бивш главен секретар на САЩ в българска компания на „Стамфорд Бридж“

Джон Кери учуден, че българите още са с визи

Силен футболен уикенд изкара в Лондон българският финансист Кирил Евтимов.

Първо в събота имаше възможността да изгледа от ложите на „Емирейтс“ домакинската загуба на Арсенал от Борнемут с 1-2. Компания му правиха легендите на „топчиите“ Найджъл Уинтърбърн и Чарли Джордж. След края на срещата Евтимов успя да се види с носителя на Златната топка Андрий Шевченко и вратаря на „черешките“ Кепа Арисабалага.

Не по-малко интересно е било и в неделя на „Стамфорд бридж“. В минутите преди дербито между Челси и шампиона Ливърпул, завършило 3-1 за домакините, Кирил Евтимов се засече пред една от вип-зоните с бившия държавен секретар на САЩ Джон Кери, който дори бе и кандидат-президент на страната през 2004 г.

Кери, направил официално посещение в България през 2015 г., съвсем приятелски е попитал Евтимов, как се развива нашата държава. „Държавата ни се развива нормално, обаче да ви споделя, че все още на българите са необходими визи, за да пътуваме до Америка“, отговорил Евтимов, на което 81-одишния политик отвърнал с учудване.

Любопитното е, че Евтимов се е виждал и преди с Джон Кери в Лас Вегас. Това става по време на кандидат-президентска обиколка в началото на 2004 г., на която е присъствал лично и многоуважания сенатор от Невада Хари Рийд.

Карлос Насар замени гимнастичка с волейболистка

Световният рекордьор залитна по състезателка на ЦСКА

Фронтменът на Iron Maiden се състезава на турнира по фехтовка

Брус Дикинсън винаги е бил известен не само с това, че е водещ вокалист на британската рок група Iron Maiden, но и с широк спектър от възможности като пилот-авиатор, историк, както и с дълбоката си любов към фехтовката.

„Феникс на доброто“ с ново дългосрочно партньорство с „Очи на 4 лапи“

Фондация „Очи на 4 лапи“ има над 20 години опит в обучението на кучета водачи и асистенти и успешно реализира 107 дипломирани кучета – всяко от тях станало част от живота на човек в нужда.

ЦСКА представи третия си екип – изцяло черен

С изчистена черна визия и фини акценти

Посветиха песен на Левски

В нея участва звездата на българския рок Звездомир Керемидчиев-Звезди

Член на Изпълкома и адвокат на Черно море празнува рожден ден днес

Днес Михаил Статев навършва 47 години

Бивш нападател на Левски впечатли с танц (ВИДЕО)

Рикардиньо на плейоф в Шампионска лига

Испански клуб постави комичен трансферен рекорд

Клубът привлече и освободи футболист в рамките на 4 часа

Бивш футболист обяви: В Буднеслигата има много гей двойки, да се покажат

В германската футболна Бундеслига има множество гей двойки, заяви бившият младежки национал на страната Маркус Урбан, цитиран от агенция ДПА. Вече 53-годишният бивш играч добави, че е крайно време те да се покажат пред обществото.