Бивш капитан на ЦСКА съсипа Кареасо

Бивш капитан на ЦСКА съсипа Кареасо
Източник: БГНЕС

„Да дойде и да прави навеси, аз ще му давам заплатата“

Бившият капитан на ЦСКА Борис Галчев даде интервю пред канала „Централата Спорт“.

„Разпознат съм в цяла България, хората ме поздравяват. Утре моят любимец Кареасо кой ще го знае? Чак и претенции за заплата има. Да дойде с мене там да прави навеси. Аз ще му давам заплатата на тоя“.

„Окей, мен не ме интересува какво иска и какво взима. Важното е вътре да дава, да се бори. Да остави нещо. А те само се чукат по емблемата. Дойде време за договор или за нещо и си бият шута първи. Затова трябва да има повече българи, които да си ги създадем. Изгубихме си същността“, добави носителят на Купата на България от 2016 г.

„Не си мислете, че Лиъм Купър е Пуйол. Виждаме, че на моменти го разминават като крава. В ЦСКА много вожд, малко индианец“, добави той.

„Имам една мечта. Дали като мияч, дали като масажист, дали като помощник-треньор, дали като шофьор – да стана шампион с ЦСКА. Вярвам, че това ще стане скоро време“, каза Галчев.

Ямал отрязал порноактриса

Звездата на Барса замесен в интрига

Ламин Ямал: Мама не допуска да водя жени вкъщи

Новата звезда на световния футбол Ламин Ямал отрече да има връзка с бившата порно актриса Клаудия Бавел

Тер Стеген отмаря в Гърция, очевидно не се вълнува около спекулациите

Германският страж на Барса публикува снимки в социалните мрежи

Кралят на Испания даде титлата маркиз на Рафаел Надал

Фелипе VI удостои тенисиста с благородническата титла

Близък приятел на Синер загина в зловеща катастрофа

Тобиас Тапейнер е бивш тенисист и треньор по тенис

Тотото ни кани да спортуваме и чистим Витоша

Държавно предприятие „Български спортен тотализатор“ и Столична община – район „Витоша“ канят на вдъхновяваща инициатива, посветена на спорта, природата и добрия пример:

Емил Велев за Беер Шева: За малко не станаха шампиони, 70:30 са шансовете на Левски

Емил Велев говори пред Дарик, минути след като стана ясен жребият на Левски в Лига Европа

Роналдо подари фланелка на Доналд Тръмп

Петкратният носител на "Златната топка" Кристиано Роналдо подари на президента на САЩ Доналд Тръмп фланелка на националния отбор на Португалия с неговото име и личен автограф, съобщават от футболната федерация на страната.

Димитър & Христо се включват в състезание по планинско бягане

Богата фестивална програма в третото издание на Troyan Run – По стъпките на Левски