Благо Георгиев – следващата жертва на мафията?

Благо Георгиев – следващата жертва на мафията?

Известният с любовните си афери и набожност

 Известният с любовните си афери и набожност Благой Георгиев е поставен под смъртна опасност. Халфът на руския „Терек” от известно време се движи с охрана и е силно притеснен за живота си, твърди в. „Шоу”.

Причината се крие в последната му авантюра с позабравената фолк певица –Лиана. Нейното минало с мъжете е дори по-скандално от това на Благой, който чака бебе от предишната си любов.

Доскоро половинката на Лиана е бил Махмуд Йозджан – кюрд, предполагаем терорист, осъден на 15г. затвор за трафик на дрога у нас, но така и не излежал ги, защото успял да премине границата с южната ни съседка с фалшив паспорт. От Йозджан Лиана има дете. За последно певицата и наркобосът се видели през ноември в Турция, когато той имал рожден ден.

Знаейки че мъжът й не си поплюва, в момента Лиана е притеснена за собственото си здраве, както и за това на сегашната си изгора – Благой Георгиев. Това е и причината набожният женкар да не мърда никъде без телохранители. Явно от този кюрд и Господ не може да го опази…

Страхът от атентат обаче не е успял да накара двете „влюбени гълъбчета“ да запазят връзката си в тайна – напротив, те навсякъде се показват заедно, въпреки заформилия се скандал с бившата на Георгиев, която той „греховно“ изостави с пълен корем.

Наскоро двамата с Лиана тихомълком се събрали „в устата на лъва” – турския курорт Анталия, където Благой имал подготвителен лагер. Певицата не уведомила почти никой за заминаването си, страхувайки се, че ще я издадат на ревнивия й мъж и той ще я посрещне на летището. Според слуховете, предното гадже на Лиана –бизнесменът Галин Георгиев, бил пострадал от гнева на Йозджан и затова връзката им се разпаднала.

Дали опасността от убийство не засилва чувствата между Лиана и Благой Георгиев? Футболистът, известен с плейбойските си, краткотрайни връзки, сега изглежда твърд и няма намерение да изоставя певицата. Да се надяваме, че поредната му любовна авантюра няма да му коства живота.

На клипа: Песента на Лиана, написана специално за Махмуд Йозджан, докато бил в затвора – „Мили мой“.

 

 

Боре Кьосев: Измиха автобуса на ЦСКА с червено вино (ВИДЕО)

Той обясни как е изпреварил легендарния футболист Роберто Баджо в Бреша

Връчиха на Меси ключа на Маями

Осемкратният носител на "Златната топка" Лионел Меси беше удостоен с ключа на града от кмета на Маями Франсис Суарес, предава ESPN.

Бивш сръбски национал е бил арестуван в Белград

Владимир Стимац е прекарал два дни в ареста

Нова звездна двойка: Никола Цолов потвърди връзката си с Крисия

Българският пилот във Формула 2 Никола Цолов потвърди официално връзката си с певицата Крисия Тодорова.

Официално: Бекъм бе удостоен с рицарско звание

За заслуги в спорта и благотворителната си дейност

Христо Янев вдигна духа в ЦСКА преди Левски с визита на „Българска армия“ (ВИДЕО)

„Ние сме част от голям клуб и всеки от нас трябва да оцени този момент“, заяви треньорът на реконструиращия се стадион

Стоичков претърпя операция

Камата благодари на медиците

Ламин Ямал се раздели с половинката в живота си

Труден месец за младата звезда на Барселона

ЦСКА посрещна победителите от „Вечерта на добродетелите“ (ВИДЕО)

„Щастливи сме, че на добрината им отговорихме с жест, който ще помнят дълго“, пишат от ЦСКА