Божинов раздава автографи на затворници

Божинов раздава автографи на затворници

Божигол зарадва младежи в поправителния дом във Враца

 Валери Божинов направи голям подарък на лишени от свобода младежи, изтърпяващи наказанията си в Поправителния дом във Враца, който е подразделение на затвора. В навечерието на Коледа и преди да замине на екзотичната ваканция на остров Мавриций, голмайсторът на местния Ботев се срещна с тийнейджърите, които от няколко месеца не са в Бойчиновци, а в града под Околчица.

Божинов им каза, че тъй като всички деца заслужават да получат подаръци, прие поканата им с отворено сърце.

Изтърпяващите присъди поискаха от звездата да гледат мач на Ботев Враца с негово участие. 32-годишният футболист им обеща да съдейства, но и той и момчетата са наясно, че ситуацията в която са поставени, предвижда особени правила и изисква специални разрешения.

Божинов зарадва затворниците, подарявайки им топка и раздавайки автографи, а домакините го дариха с изработени от тях коледни картички.

Придвижването в София: Какви са алтернативите на градския транспорт?

След шест дни блокада на наземния градски транспорт автобусите, тролеите и трамваите отново се движат по график в София

Валенсия скочи на "Нетфликс"

Испанците искат да се коригира филм за Винисиус

Искан от ЦСКА се преби докато си прави селфи

Централният нападател на испанския Депортиво Ла Коруня Закария Едахшури е бил хоспитализиран след нелеп инцидент край брега на Атлантическия океан, съобщава испанското издание AS, цитиран от Тема спорт.

Янис определи най-добрата петица на всички времена в НБА

Гъркът сподели и кого ще избере в битка с горили

ЛеБрон Джеймс спечели куриозна награда в НБА

40-годишният баскетболист попълва колекцията си

Новият автобус на ЦСКА дебютира (ВИДЕО)

Дни преди финала за Купата на България срещу Лудогорец от ЦСКА се похвалиха, че новият клубен автобус вече е в употреба

Бивш капитан на Бразилия в болница с изгаряния

Бившият капитан на националния отбор по футбол на Бразилия Лусио е настанен в болница след изгаряния при домашен инцидент, съобщи вестник "Глобо", позовавайки се на изявление на болницата.

Спортни шампиони със силни послания от „Шествие за добродетели и религия в училище. За децата ни! За България!“

Ивет Горанова, Ренета Камберова, Йоана Илиева и Златин Георгиев със силни послания от „Шествие за добродетели и религия в училище. За децата ни! За България!“

Ейса Гонсалес се обясни в любов на Гришо

Мексиканката написа емоционален пост за рождения ден на тенисиста