До 3 години затвор за Рибери и Бензема заради секс с непълнолетната (снимки)

До 3 години затвор за Рибери и Бензема заради секс с непълнолетната (снимки)

Двамата френски национали ще се явят в съда през лятото

До три години затвор и глоба в размер на 45 хиляди евро грозят френските национали Франк Рибери (Байерн Мюнхен) и Карим Бензема (Реал Мадрид), ако бъдат признати за виновни по обвинението, че са ползвали услугите на малолетна проститутка.

Заседанието, в хода на което като подсъдими ще се явят още шестима обвиняеми, ще се състои в периода 18-26 юни 2013 година. Осмината ще отговарят пред съда затова, че са ползвали услугите на проститутката Захия Дехар, когато тя е била едва 16-годишна.

Както е известно, проституцията във Франция е легална, но практикуващите тази професия трябва да бъдат пълнолетни.

Припомняме, Захия Дехар призна пред полицията, че е правила секс с Карим Бензема през 2008 г., с Франк Рибери през 2009 и със Сидни Гову през 2010 г., докато е била непълнолетна.

Най-конфузна е ситуацията с Рибери, който е женен и има две деца, тъй като стана ясно, че той се е виждал в продължение на месеци с въпросното момиче, което редовно го навестявало в Мюнхен.

Продадоха ракета на Надал за рекордна сума

Дадоха на търг 157 300 долара

Нови проблеми за Швайнщайгер след аферата му с българка, разбила семейството му

Германската компания за облекло „Brax“ е готова да прекрати отношенията си с бившия футболист Бастиан Швайнщайгер, а причината за това е връзката му с русокосата българка Силва.

Българка разделила Швайнщайгер и Иванович (ВИДЕО)

Българка е причината за развода на световния шампион с Германия от 2014 година Бастиан Швайнщайгер с бившата №1 в тениса Ана Иванович.

Решено: Дейвид Бекъм става сър

Бившият капитан на Англия ще получи рицарско звание от крал Чарлз III

Футболен съдия пребит от агенти на ГДБОП

Проснали го с електрошок, той е със счупена челюст и рамо, търсили наркотици и оръжие

Права за Назоваване на Стадиони с Имена на Криптовалути? По-възможно от Всякога

Kрипто вече не е само финансово любопитство, a e пълноправна социална и икономическа сила

Лудогорец отвори вратите на стадиона си за малки, големи и пораснали деца

В Разград отпразнуваха по шампионски Деня на детето - 1 юни.

Цигуларка с лодка и обра овациите на Европейското по гребане в Пловдив

Първата лодка, достигнала своята финална цел на Европейско първенство по гребане за мъже и жени в Пловдив, донесе много емоции на зрителите на гребната база.

Рома със скандални разкрития за падението на Дзаниоло

Клубът подкрепи юношите си, футболистът пое отговорност