Ексзвезда на Юнайтед иска да става актьор

Ексзвезда на Юнайтед иска да става актьор

Ето и подробностите

Бившият играч на Манчестър Юнайтед Джеси Лингард разкри какво смята да прави след края на професионалната си кариера. „След футбола искам да се занимавам с актьорство. Може би ще започна да изучавам нещо. Трябва да вземам уроци, а все още не съм го направил.

Трябва да се съсредоточа върху основите. Честно казано, много съм зле с репликите. Мисля да започна с комедии. Тогава може би ще играя роли в големи проекти като Interstellar или Inception. Разбира се, ще отнеме време. Няма да можете веднага да станете човек за идеален актьорски състав“, заяви Лингард пред Mirror.

Сега 30-годишният футболист играе за Нотингам Форест. В 14 мача от Висшата лига той не се отличи с ефективни действия.

Легенди на Левски подкрепиха инициативата „Улица и алея Димитър Пенев“

Емблематични бивши футболисти на Левски подкрепиха инициативата „Улица и алея Димитър Пенев“ в район „Изгрев“ и подписаха подписката.

Олимпийска шампионка награди Тейлър Суифт

Емоционална сцена развълнува публиката в театър „Долби“ в Лос Анджелис по време на церемонията по връчването на наградите iHeartRadio.

Двама ганайски национали са станали жертва на кражба във Виена

“Черните звезди” няма да запомнят особено благоприятно визитата си на Австрия

Ники Илиев: Със Стоичков никога не сме се карали за капитанската лента

Защо като малък е бил от ЦСКА?

Фондация ЦСКА с благородна великденска кампания

За деца в нужда от Белоградчик

Fibank подкрепя кампанията „Сканирай лапата“ в защита на животните

Кампанията напомня за отговорността към животните