Ели Гигова се вихри в Night Flight за рождения си ден

Ели Гигова се вихри в Night Flight за рождения си ден

Тони Стораро й посвети рецитал

Ели Гигова отпразнува рождения си ден с бурно парти в Night Flight. Красивата спортна журналистка събра най-близките си приятели и колеги, които се оказаха вещи не само в професионалните си изяви, но и в танците.

Цяла нощ прожекторите в клуба следиха всяка стъпка на нежната рожденичка и гостите й, сред които изпълнителният директор на Локомотив (Сф) Иво Тонев, шефът на спортната редакция на БНТ Методи Манченко, Василена Матакева, „Мисис Вселена“ Елеонора Манчева, „Мисис България“ Милена Шаркова, най-красивата жена на хилядолетието Лазарина Стефанова, архитект Калин Диков и съпругата му Таня и още дузина приятели.

Огромни букети цветя обсипаха рожденичката, а сред елегантните подаръци имаше бижута, луксозни писалки за ценители.

Най-голямо любопитство предизвика, разбира се, изненадата, която поднесе на любимата жена нейния приятел Петко Димитров, който е и един от собствениците на Night Flight. Дарът се оказа елегантна рокля, която Ели отдавна била харесала. Родителите й - шефът на Локомотив (Сф) Николай Гигов и съпругата му Жени, също бяха в Night Flight и се радваха на дъщеря си. Тони Стораро пък поднесе цял рецитал на „най-красивата жена на света“. Към музикалните поздрави се присъедини и Стефан Илчев, който бе специален гост на рожденичката.

Неймар се сдоби с четвърта рожба

Бразилецът стана баща отново

Мбапе посвети гола си на Жота

Усман Дембеле също посвети гол на бившия играч на Ливърпул

Скандал в Лондон: Обвиниха Томас Партей в серия от изнасилвания

32-годишният Партей бе футболист на Арсенал допреди няколко дни

Лудогорец представи новия си химн, Владислав Стоянов си спомни за миналото (ВИДЕО)

На събитието по случай 80-годишнината на Лудогорец

Илиан Илиев празнува 57-и рожден ден

Днес рожден ден празнува селекционерът на българския национален отбор и треньор на Черно море Илиан Илиев! 

Роджър Федерер стана първият тенис милиардер

Нетното му състояние се оценява на 1,3 милиарда долара

WINBET и Милан стават партньори, голяма легенда на "росонерите" пристига в България

Българската компания WINBET, която е генерален спонсор на ЦСКА и куп други родни футболни и спортни клубове, и италианският гранд Милан стават партньори

30-градусова жега на „Уимбълдън“

Организаторите са уверени, че са взели необходимите мерки, за да се справят с горещата вълна още в първия ден на турнира

Арестуваха легенда на Англия пиян зад волана

Бившият футболист на Манчестър Юнайтед и Ливърпул, а също така и капитан на английския национален отбор Пол Инс е бил задържан от полицията заради шофиране в нетрезво състояние, съобщава вестник Дейли Мейл.