Елис Джийн прехласна мъжете на Свети Валентин (СНИМКИ)

Елис Джийн прехласна мъжете на Свети Валентин (СНИМКИ)

Блондинката обича мъжете да са готови на нови неща в леглото

Елис Джийн спечели хиляди мъжки сърца на Свети Валентин с появяването си в Playboy Plus.

С русите си коси, кафяви очи и обезоръжаваща усмивка, 24-годишната канадка може да направи прекрасен деня на всеки мъж. С червено бельо тя разказва за любовта.

„Аз обичам силно. В спалнята мисля, че най-важното е да си отдаден и нежен. Мъже, бъдете уверени, а вие дами – отнасяйте се с мъжете си като с крале”, казва Елис Джийн.

„В сексуален смисъл обичам мъжът да знае какво прави. Трябва да е някой, който действа уверено и обича да опитва нови неща”, усмихва се красавицата.

Изкуствен интелект пази тенисистите в социалните мрежи

Най-добрите тенисисти са били защитени от над 162 000 коментара в социалните мрежи, съдържащи "сериозни" обиди през първата година на инициативата на АТП за безопасен спорт, задвижвана от изкуствен интелект, съобщиха от организацията.

Бончо Генчев: Избягах от България след разговор с Илия Павлов (ВИДЕО)

Бившият нападател се върна към началото на футболния си път

Вуелтата - третата колоездачна обиколка или нещо повече?

Любопитна информация за Вуелтата преди нейното начало

Карлос Насар замени гимнастичка с волейболистка

Световният рекордьор залитна по състезателка на ЦСКА

Фронтменът на Iron Maiden се състезава на турнира по фехтовка

Брус Дикинсън винаги е бил известен не само с това, че е водещ вокалист на британската рок група Iron Maiden, но и с широк спектър от възможности като пилот-авиатор, историк, както и с дълбоката си любов към фехтовката.

„Феникс на доброто“ с ново дългосрочно партньорство с „Очи на 4 лапи“

Фондация „Очи на 4 лапи“ има над 20 години опит в обучението на кучета водачи и асистенти и успешно реализира 107 дипломирани кучета – всяко от тях станало част от живота на човек в нужда.

ЦСКА представи третия си екип – изцяло черен

С изчистена черна визия и фини акценти

Посветиха песен на Левски

В нея участва звездата на българския рок Звездомир Керемидчиев-Звезди

Член на Изпълкома и адвокат на Черно море празнува рожден ден днес

Днес Михаил Статев навършва 47 години