Футболисти на ЦСКА подкрепиха инициатива на Сектор Г

Футболисти на ЦСКА подкрепиха инициатива на Сектор Г

Феновете благодариха на Евтимов и Купър

Димитър Евтимов и Лиъм Купър са първите футболисти на ЦСКА,които подкрепиха благотворителна инициатива на Фен Клуб Сектор”Г, обявиха червените фенове на facebook страницата “За нашата родина, за нашите деца”.

“Благодарим на двамата за жеста, който направиха, а най-вече на Митко Евтимов, който не за първи път се включва в нашите благотворителни кампании и показва за пореден път, че има голямо сърце!!!

Както вече знаете, тази година Фен Клуб Сектор”Г” ще подпомогне Защитеното жилище ” Свети Пантелеймон” с.Видраре (Софийска област)

За целта пускаме на търг фланелката на Димитър Евтимов, която е подписана от целия отбор на ЦСКА!!! Ще се наддава само в тази публикация!!! КРАЙ НА ТЪРГА 17.12.2024г. 19:48ч!!!

Другия начин, чрез който можете да подкрепите кампанията е да си закупите от нашия календар, ако все още не сте го направили!”, пишат цесекарите.

Роджър Федерер се завръща на корта за US Open

5-кратният носител на трофея в Ню Йорк ще бъде част от демонстративен двубой

Любо Пенев благодари на Стилиян Петров

Любослав Пенев благодари на Стилиян Петров и неговата фондация за организацията на благотворителния двубой "Мача на надеждата".

Златко Янков на 60!

Днес своя 60-годишен юбилей отбелязва една от емблематичните фигури в историята на българския футбол и герой от незабравимото американско лято през 1994 година – Златко Янков.

Стилиян Петров с личен подарък за Илияна Йотова

Президентът на България лично присъства на “Мача на надеждата” в Бургас

8888.bg спаси рентгеновото отделение на болница в Костенец

"Феникс на доброто" с нова инициатива

„Феникс на доброто“ и 8888.bg зарадваха над 400 деца за 1 юни

Даренията достигнаха до деца в различни населени места от региона