Футболистите на Ботев се настаниха в хотел на брега на Атлантическия океан

Футболистите на Ботев се настаниха в хотел на брега на Атлантическия океан

Хотел Пестана Роял в столицата на Мадейра Фуншал ще бъде база на "жълто-черните" преди мача - реванш с Маритимо

Отборът на Ботев се настани в хотел Пестана Роял в столицата на Мадейра Фуншал, който ще бъде база на "жълто-черните" преди мача - реванш с Маритимо.

Чартърният полет, с който "канарчетата" летяха от София до португалския остров, кацна благополучно около 17:15 ч. българско време на летище "Кристиано Роналдо", известно като едно от най-екстремните в света.

Отборът се придвижи с автобус до намиращия се на брега на Атлантика хотел, след което футболистите се настаниха по стаите и се отдадоха на почивка.

В 22:00 ч. б.в. (20:00 местно), носителите на Купа България ще проведат официалната си тренировка преди възловия мач. Половин час по-рано наставникът на Ботев Николай Киров ще даде традиционната преди евромач пресконференция.

Карлос Насар замени гимнастичка с волейболистка

Световният рекордьор залитна по състезателка на ЦСКА

Фронтменът на Iron Maiden се състезава на турнира по фехтовка

Брус Дикинсън винаги е бил известен не само с това, че е водещ вокалист на британската рок група Iron Maiden, но и с широк спектър от възможности като пилот-авиатор, историк, както и с дълбоката си любов към фехтовката.

„Феникс на доброто“ с ново дългосрочно партньорство с „Очи на 4 лапи“

Фондация „Очи на 4 лапи“ има над 20 години опит в обучението на кучета водачи и асистенти и успешно реализира 107 дипломирани кучета – всяко от тях станало част от живота на човек в нужда.

ЦСКА представи третия си екип – изцяло черен

С изчистена черна визия и фини акценти

Посветиха песен на Левски

В нея участва звездата на българския рок Звездомир Керемидчиев-Звезди

Член на Изпълкома и адвокат на Черно море празнува рожден ден днес

Днес Михаил Статев навършва 47 години

Бивш нападател на Левски впечатли с танц (ВИДЕО)

Рикардиньо на плейоф в Шампионска лига

Испански клуб постави комичен трансферен рекорд

Клубът привлече и освободи футболист в рамките на 4 часа

Бивш футболист обяви: В Буднеслигата има много гей двойки, да се покажат

В германската футболна Бундеслига има множество гей двойки, заяви бившият младежки национал на страната Маркус Урбан, цитиран от агенция ДПА. Вече 53-годишният бивш играч добави, че е крайно време те да се покажат пред обществото.