Футболистите на Санта Жулия пият до зори в Студентски град

Футболистите на Санта Жулия пият до зори в Студентски град

След като си тръгнаха от "Герена", гостите се отбиха за малко в хотел "Хилтън", където бяха отседнали и бързо отпрашиха към известна дискотека в Студентски град. Там те демонстрираха завидна физическа издръжливост и въпреки тежкия мач, бяха сред най-активните на дансинга. Най-дейни и атрактивни в танците бяха изгонените Абдиан и Ромеро, може би и защото имаха малко повече време за почивка от колегите си, които доиграха мача.

Загубата с 0:4 от Левски във втория квалификационен кръг на Шампионската лига не попречи на туристите от Санта Жулия да пият и да се веселят до ранни зори в София.


Футболистите и спортно-техническото ръководство на отбора от Андора ознаменува поредното си идване в България с посещение на нашумяла дискотека в Студентски град, съобщи „Дарик радио”.

Самите футболисти на Санта Жулия побързаха след мача да се снимат пред автобуса на Левски, както и с някои красиви журналистки. Най-активен в снимките бе вратарят Пургос, на когото не му пукаше, че е получил четири гола.

След като си тръгнаха от "Герена", гостите се отбиха за малко в хотел "Хилтън", където бяха отседнали и бързо отпрашиха към известна дискотека в Студентски град. Там те демонстрираха завидна физическа издръжливост и въпреки тежкия мач, бяха сред най-активните на дансинга. Най-дейни и атрактивни в танците бяха изгонените Абдиан и Ромеро, може би и защото имаха малко повече време за почивка от колегите си, които доиграха мача.

Всички андорци се насладиха на възможността да се повеселят в столицата на България и за пореден път да се убедят, че в София има много красиви жени. Като истински аматьори футболистите си тръгнаха от заведението в ранни зори, за да се приготвят да отпътуват за родината си, където трябва да продължат подготовката си за реванша с Левски във вторник.
 
 
 

 

Илиан Илиев празнува 57-и рожден ден

Днес рожден ден празнува селекционерът на българския национален отбор и треньор на Черно море Илиан Илиев! 

Роджър Федерер стана първият тенис милиардер

Нетното му състояние се оценява на 1,3 милиарда долара

WINBET и Милан стават партньори, голяма легенда на "росонерите" пристига в България

Българската компания WINBET, която е генерален спонсор на ЦСКА и куп други родни футболни и спортни клубове, и италианският гранд Милан стават партньори

30-градусова жега на „Уимбълдън“

Организаторите са уверени, че са взели необходимите мерки, за да се справят с горещата вълна още в първия ден на турнира

Арестуваха легенда на Англия пиян зад волана

Бившият футболист на Манчестър Юнайтед и Ливърпул, а също така и капитан на английския национален отбор Пол Инс е бил задържан от полицията заради шофиране в нетрезво състояние, съобщава вестник Дейли Мейл.

Марио Балотели дебютира като модел

Той се качи на модния подиум за KidSuper

Скандално! Здравко Димитров разказа как шофира пиян и подкупва полицаи (ВИДЕО)

Сираков бил запознат с изцепките на футболиста

В САЩ объркаха Георги Иванов с Фиго

Любопитна ситуация се разигра по време на Световното клубно първенство

Красен Кралев поздрави легендарен художник

Бившият министър на младежта и спорта и настоящ депутат от ГЕБР- СДС Красен Кралев поздрави за 90-ата годишнина художника Емил Стойчев