Това е дъното! Арда и Левски с минута мълчание за човек, който се оказа жив

Това е дъното! Арда и Левски с минута мълчание за човек, който се оказа жив

Домакините се извиниха официално

Днешният мач между Арда и Левски от XXV кръг на елита започна с минута мълчание в памет на бившия футболист на домакините Петко Ганчев.

Оказва се обаче, че в клуба от Кърджали е постъпила грешна информация и Ганчев всъщност не е покойник, а ето и какво съобщиха от „Арена Арда“:

„Уважаеми журналисти и фенове на АРДА,

Ръководството на ПФК АРДА иска да изкаже огромно извинение към бившия футболист на АРДА Петко Ганчев и неговите близки, след като в клуба бе постъпила грешна информация относно неговата смърт.

Пожелаваме на Петко Ганчев още много години здраве и да се радва на успехите на АРДА“, пишат от клуба.

Покупката на електронна винетка става бързо и лесно през My Fibank

My Fibank изпраща автоматични напомняния при изтичаща валидност на винетка

Лаура Паузини ще пее на откриването на Зимните олимпийски игри

Кариерата на италианската певица обхваща над три десетилетия

Изписаха от болницата Антъни Джошуа

При трагедията загинаха двама от треньорите на Джошуа

Честита Нова година!

Честита Нова 2026 година, скъпи посетители на Novsport.com!

Симеон Николов: Не знам дали жените харесват мен, славата или парите

Симеон Николов даде обширно интервю пред американския подкаст Out of System, в което говори за кариерата и личния живот.

Мбапе дал 60 000 евро на полицай

Главната дирекция на френската полиция уволни полицейски служител, отговарящ за сигурността на националния отбор, след като разкри, че е получил внушителен подарък от Килиан Мбапе.