Гримираният Бербатов стана хит в интернет

Гримираният Бербатов стана хит в интернет

Той беше гост-анализатор за мача между Фулъм и Тотнъм

Димитър Бербатов бе гост анализатор за срещата между двата му бивши отбора Фулъм и Тотнъм от турнира за ФА Къп, но зрителите обърнаха по-голямо внимание на външния му вид, отколкото на коментарите му.

Гримът по лицето на българина бе по-забележим отколкото би трябвало, а това предизвика редица шеговити коментари в социалните мрежи.

Доста наблюдателни фенове, изразиха желанието си "да изглеждат толкова добре", колкото Бербатов.

Искаше ми се и моите очи да изглеждат толкова добре, колкото тези на Бербатов.", написа "завистлива" фенка.

"Димитър Бербатов изглежда невероятно със златисти сенки за очи и изумителни мигли. Разби ги, момиче!", бе коментарът на друг наблюдателен фен.

"Бербатов да не би да си е направил и лифтинг на лицето, освен присаждане на коса? Изглежда много неестествен.", гласи друг коментар.

Христо Янев и Ники Кънчев с призив за подкрепа към Любо Пенев

Нека заедно да подкрепим големия ни голмайстор!

Стартира инициативата „Зелена Коледа с Лудогорец“

Футболният шампион на България съобщи подробности, вижте какво пишат от Разград

Звездно шоу за жребия за Световното първенство по футбол

Певците Андреа Бочели, Никол Шерцингер и Роби Уилямс ще се включат с музикални изпълнения на жребия за групите на Световното първенство по футбол във Вашингтон в петък, съобщава агенция ДПА.

Честито! Спас Делев с първороден син

Спас Делев изживя може би най-щастливия момент в живота си. Неговата съпруга Паолина, с която футболистът се сгоди през лятото на 2024 година, го дари с първороден син.

Стойко Сакалиев: Зад гърба на Порточанов преговарях със Стойчо Младенов (ВИДЕО)

Бившият нападател разказа как е бил посрещнат от Васил Божков

Радослав Янков: Мечтая за олимпийско злато

През миналия сезон Радослав Янков стъпи на най-високото стъпало на почетната стълбичка на старт от световната купа след над 7-годишна пауза и се качи общо три пъти на подиума.

Домът на Джейми Варди е бил ограбен в Италия

Около 80 хиляди паунда е стойността на задигнатите ценности

Насар и Александра се отдадоха на любовта си в Лондон

Олимпийският и световен шампион по вдигане на тежести Карлос Насар и неговата любима Александра Костадинова продължават да очароват своите фенове със силата и красотата на своята връзка.

Спортисти събраха 35 000 лв. за благотворителност

Олимпийската шампионка от Токио Стойка Кръстева спомогна за събирането на 35 хиляди лева.