Грийлиш проговори: Съсипан съм

Грийлиш проговори: Съсипан съм

Халфът бе обран по Коледа

Халфът на Манчестър Сити и английския национален отбор Джак Грийлиш проговори след обира в дома му по време на Коледа. Шампионът на Англия наруши мълчанието и описа емоциите след престъплението за 1 млн. паунда, в което бе потърпевш.

„Нямам думи, за да обясня колко съм съсипан от обира, който се случи в къщата ми преди няколко дни“, започна Грийлиш съобщение в Instagram, публикация, в която той изрази как се чувства след нападението.

„Моето семейство е най-важното нещо за мен и нищо не е по-важно от осигуряването на тяхната безопасност. Това беше травматично преживяване за всички, но съм много благодарен, че никой не беше наранен. Имах много невероятни преживявания и постижения през последните 12 месеца, но честно казано, най-добрата година от живота ми във футбола не е нещо, което мога да празнувам".

„Хората, които извършват тези ужасни престъпления, нямат представа за щетите, които причиняват на живота на хората. Надявам се да бъдат открити и изправени пред правосъдието, за да не се наложи никое друго семейство да премине през същото като нас “, пожела той.

Накрая Грийлиш изрази своята благодарност към своите фенове - „Оценявам съобщенията от всички и подкрепата от моите приятели, съотборници и клуба. По-положително, бих искал да благодаря на всички за тяхната подкрепа през последната година, желая на вас и вашите семейства щастлива 2024 г.“.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Jack Grealish (@jackgrealish)

БФС подкрепя Международния ден за борба със замърсяването

Българският футболен съюз продължава активната си работа по внедряването на устойчиви екологични практики в масовия спорт.

Теодор Салпаров подари специална фланелка на Зала на славата "Христо Стоичков"

Легендата на българския волейбол Теодор Салпаров подари на Зала на славата “Христо Стоичков” екипа, с който печели първата си Шампионска лига със Зенит Казан. Кавалерът на “Златната топка” лично прие ценния артикул.

Роналдо и Джорджина са се разбрали да нямат обща фамилия, имоти и активи

Сериозни разкрития броени дни след сватбата на Роналдо и Джорджина

Специална изненада за Стефано Сенси преди реванша на ЦСКА с Макаби ТА

Понякога, независимо колко далеч стигнеш във футбола, никога не забравяш хората, които са били до теб в самото начало.

Федерер вече не е милиардер, загуби 52 млн. долара за ден

Роджър Федерер вече не фигурира в списъка на милиардерите на Forbes.

Локо (Пд) привлече четвърти нов

Локомотив (Пловдив) привлече четвърто ново попълнение през това лято, съобщиха от футболния клуб.