Гуардола ходи с часовник за милион

Гуардола ходи с часовник за милион

Мениджърът на Сити е сред малцината

Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола впечатли с уникален часовник, който има и внушителна цена. 

Опитният специалист бе заснет да носи един от най-редките подобни аксесоари, оценявани на 1.1 милиона паунда.

Часовникът Calibre RM 27-01 се отличава с механизъм с турбийон (б.а. - устройство, което се среща в някои механични часовници и има за цел да подобри точността.

Чрез постоянна промяна на позицията си то елиминира всякакви отклонения, свързани с гравитацията) с ръчно навиване и отворен дизайн, който показва зъбните колела и стрелките, а също така има жълти линии и точки, които представят минутите и часовете, и червен връх на стрелките, показващ часа.

Рафаел Надал също разполага с такъв, а общо има около 50 броя.

Това е най-лекият механичен часовник, правен някога, тежи само 18.83 грама, включително каишката.

Гуардиола бе с него на двубоя с Реал в Шампионска лига, впечатлил с шоу за 3:3.

Покупката на електронна винетка става бързо и лесно през My Fibank

My Fibank изпраща автоматични напомняния при изтичаща валидност на винетка

Лаура Паузини ще пее на откриването на Зимните олимпийски игри

Кариерата на италианската певица обхваща над три десетилетия

Изписаха от болницата Антъни Джошуа

При трагедията загинаха двама от треньорите на Джошуа

Честита Нова година!

Честита Нова 2026 година, скъпи посетители на Novsport.com!

Симеон Николов: Не знам дали жените харесват мен, славата или парите

Симеон Николов даде обширно интервю пред американския подкаст Out of System, в което говори за кариерата и личния живот.

Мбапе дал 60 000 евро на полицай

Главната дирекция на френската полиция уволни полицейски служител, отговарящ за сигурността на националния отбор, след като разкри, че е получил внушителен подарък от Килиан Мбапе.