Карлос Насар: Минавал съм през всички гадости, за да си науча уроците (ВИДЕО)

Карлос Насар: Минавал съм през всички гадости, за да си науча уроците (ВИДЕО)

Вижте изповедта на големия талант в щангите

Една от големите надежди на България за златен медал от Олимпийските игри в Париж - Карлос Насар заяви, че е готов на всичко, за да стигне до титлата на Игрите през тази година. 19-годишният суперталант в щангите гостува в подкаста „Код Спорт“, където за първи път разказа за най-тежките моменти в своя живот. Той обаче е категоричен, че вярата му в Бог му помага да ги преодолее.

„Господ е бил зад мен в целия ми живот. Той е в сърцето ми и е моята опора в трудните моменти. Всичките ми успехи се дължат на него“, заяви роденият в Париж Насар и призна, че вижда символика в това, че Олимпийските игри през тази година са именно във френската столица.

В откровен разговор Насар говори за липсата на бащина фигура в своя живот, разказа как е дал всичките си спестявания, за да се възстанови от тежката операция на крака, сподели емоционални моменти от болезнената загуба на неговия треньор - Илиан Илиев, и за първи път разкри как се е стигнало до инцидента, при който бе задържан след гонка с полицията.

Салернитана иска отлагане на мач заради хранително натравяне

Футболисти и служители на италианския клуб бяха хоспитализирани

Стоичков хвали Бекъм за Интер Маями

Българската футболна легенда Христо Стоичков изрази публично възхищението си от работата на Дейвид Бекъм с клуба Интер Маями

Стоичков рамо до рамо с Роналдо и Кемпес

Камата чака с нетърпение старта на Световното клубно първенство

Алваро Мората със скандално разкритие

Просто исках да заплача. Оттам всичко започна, обяви таранът

Дейвид Бекъм бе удостоен с рицарско звание

Бившият капитан на английския национален отбор по футбол Дейвид Бекъм беше посветен в рицарско звание от крал Чарлз III.

Продадоха ракета на Надал за рекордна сума

Дадоха на търг 157 300 долара

Нови проблеми за Швайнщайгер след аферата му с българка, разбила семейството му

Германската компания за облекло „Brax“ е готова да прекрати отношенията си с бившия футболист Бастиан Швайнщайгер, а причината за това е връзката му с русокосата българка Силва.

Българка разделила Швайнщайгер и Иванович (ВИДЕО)

Българка е причината за развода на световния шампион с Германия от 2014 година Бастиан Швайнщайгер с бившата №1 в тениса Ана Иванович.

Решено: Дейвид Бекъм става сър

Бившият капитан на Англия ще получи рицарско звание от крал Чарлз III