Кастингите за „Мис Национален отбор“ продължават с пълна сила (снимки)

Кастингите за „Мис Национален отбор“ продължават с пълна сила (снимки)

Носителката на короната „Супер модел Бургас 2009” дойде на кастинга сутринта след бала си

Кастингите за „Мис Национален отбор“ продължават с пълна сила по морето. След фаталната Варна, където журито се видя само 13 момичета, екипът на Маги Вълчанова мина и през Бургас. Кастингът се провежда днес и до 13:00 часа журито, в което се включи футболистът Георги Чиликов, се срещна с 38 момичета, като се очаква до края на деня екипът да се види с над 50 кандидатки.

Сред желаещите да станат талисман на националните ни отбори по футбол, баскетбол и волейбол се яви и Нели Вакъфова, която през 2009 стана „Супер модел Бургас“. Абитюрентка пък дойде директно след празнуване на бала си миналата нощ. „Впечатлена съм от бургазлийки и най-вече от различните момичета които видях до момента. Имаме класически красавици, но мен много ме впечатли мотивацията на една студентка по право, която учи в Лондон, както и момиче със сериозен собствен бизнес“, сподели за сучващото се в Бургас, Маги Вълчанова създател на конкурса.

Кастингът за мис „Национален отбор“ започва онлайн на официалниата страница на конкурса www.missnt.com (Miss National Team) с попълването на формуляр, който съдържа 25 въпроса, повечето от които стандартна информация за кандидата. Задължително условие за участие са навършени 18 години. Във формуляра има и въпроси, които изискват по-задълбочен отговор - преценка по отношение на личните артистични умения, лично мнение относно различни спортове.

След провеждането на кастинга по градове, ще бъдат определени финалистките на конкурса. Те ще преминат последния му етап, в който ново жури ще определи кои три момичета печелят титлите Мис “Национален отбор” - футбол”, Мис "Национален отбор" - волейбол и Мис "Национален отбор" - баскетбол.

Регионален кастинг за Мис “Национален отбор” ще се състои във вторник в Стара Загора. Той ще започне в 10:00 часа в  хотел Сити. Специален член на журито ще бъде баскетболната ни легенда Георги Младенов.

Роджър Федерер се завръща на корта за US Open

5-кратният носител на трофея в Ню Йорк ще бъде част от демонстративен двубой

Любо Пенев благодари на Стилиян Петров

Любослав Пенев благодари на Стилиян Петров и неговата фондация за организацията на благотворителния двубой "Мача на надеждата".

Златко Янков на 60!

Днес своя 60-годишен юбилей отбелязва една от емблематичните фигури в историята на българския футбол и герой от незабравимото американско лято през 1994 година – Златко Янков.

Стилиян Петров с личен подарък за Илияна Йотова

Президентът на България лично присъства на “Мача на надеждата” в Бургас

8888.bg спаси рентгеновото отделение на болница в Костенец

"Феникс на доброто" с нова инициатива

„Феникс на доброто“ и 8888.bg зарадваха над 400 деца за 1 юни

Даренията достигнаха до деца в различни населени места от региона