Лариса се отдаде на испанците

Лариса се отдаде на испанците

Пищната парагвайска актриса и манекенка Лариса Рикелме, превърнала се в най-популярната футболна фенка на Мондиал 2010, показа, че знае какво е да си на гребена на вълната на успеха, като позира гола за испанско издание веднага след като Испания спечели финалния мач срещу Холандия, пише в. "Кориере дела сера".

Пищната парагвайска актриса и манекенка Лариса Рикелме, превърнала се в най-популярната футболна фенка на Мондиал 2010, показа, че знае какво е да си на гребена на вълната на успеха, като позира гола за испанско издание веднага след като Испания спечели финалния мач срещу Холандия, пише в. "Кориере дела сера".

Лариса си спечели световна слава и прякора "Годеницата на Мондиала", когато обеща на всеослушание, че ще се тича гола из улиците на парагвайската столица Асунсион, ако отборът на Парагвай се класира за полуфиналите. Парагвайците обаче не се справиха с условието и отпаднаха на четвърфиналите. За да ги утеши, Лариса все пак позира разсъблечена за корицата на парагвайско списание.

Сега красавицата лъсна на корицата на испанското списание "Интервю" с изрисувано на задните си части испанско национално знаме. На онези, които побързаха да обвинят Лариса в предателство, красавицата припомни, че преди броени дни се е снимала гола за парагвайското издание, само защото е била вдъхновена от достойното държание на парагвайските футболисти по време на Мондиала, въпреки че те не се класираха за полуфинала.

Сега Лариса била чисто и просто възхитена от победата на испанците на финала и това станало повод за вдъхновение за новото й разголване.(БТА)

Бивш сръбски национал е бил арестуван в Белград

Владимир Стимац е прекарал два дни в ареста

Нова звездна двойка: Никола Цолов потвърди връзката си с Крисия

Българският пилот във Формула 2 Никола Цолов потвърди официално връзката си с певицата Крисия Тодорова.

Официално: Бекъм бе удостоен с рицарско звание

За заслуги в спорта и благотворителната си дейност

Христо Янев вдигна духа в ЦСКА преди Левски с визита на „Българска армия“ (ВИДЕО)

„Ние сме част от голям клуб и всеки от нас трябва да оцени този момент“, заяви треньорът на реконструиращия се стадион

Стоичков претърпя операция

Камата благодари на медиците

Ламин Ямал се раздели с половинката в живота си

Труден месец за младата звезда на Барселона

ЦСКА посрещна победителите от „Вечерта на добродетелите“ (ВИДЕО)

„Щастливи сме, че на добрината им отговорихме с жест, който ще помнят дълго“, пишат от ЦСКА

Аржентинската банка представи монета, посветена на Мондиал 2026

Монетата е изработена от сребро и има символична номинална стойност от 10 долара

Шакира получи пост във ФИФА

Шакира и The Weeknd са новите членове на Борда за образование на FIFA Global Citizen Education, който ще работи активно преди Световното първенство по футбол през 2026