Лорън - зайче на "Плейбой" с афинитет към пистовите мотори (СНИМКИ)

Лорън - зайче на "Плейбой" с афинитет към пистовите мотори (СНИМКИ)

26-годишната австралийка е омъжена за пилота от Moto GP Ранди Де Пюние

Австралийката Лорън Викърс е едно от сексапилните момичета, които държат чадърите, криещи мотоциклетистите от слънчевите лъчи преди старответе от Moto GP. Ето защо не е чудно, че Лорън е сърпуга на французина Ранди де Пюние, който е сред състезателите в най-атрактивния клас.

Но Лорън далеч не се ограничава само с изявите си на пистата край своя любим. 27-годишната брюнетка от 16 години краси модните подиуми. Тя е сред зайчетата на "Плейбой" и има редица награди от еротичната марка.

Освен това самата тя кара пистови мотори и води ТВ предавания. В момента живее в Маями, но често пътува в Европа и Австралия заради различните си професии.

Поредната й дестинация е Испания, където тя се снима за сп. „Intervieu”, а ние определено сме доволни от резултата... 
Левски поздрави Чиликов

Левски поздрави Георги Чиликов. Нападателят днес навършва 47 години.

Изкуствен интелект пази тенисистите в социалните мрежи

Най-добрите тенисисти са били защитени от над 162 000 коментара в социалните мрежи, съдържащи "сериозни" обиди през първата година на инициативата на АТП за безопасен спорт, задвижвана от изкуствен интелект, съобщиха от организацията.

Бончо Генчев: Избягах от България след разговор с Илия Павлов (ВИДЕО)

Бившият нападател се върна към началото на футболния си път

Вуелтата - третата колоездачна обиколка или нещо повече?

Любопитна информация за Вуелтата преди нейното начало

Карлос Насар замени гимнастичка с волейболистка

Световният рекордьор залитна по състезателка на ЦСКА

Фронтменът на Iron Maiden се състезава на турнира по фехтовка

Брус Дикинсън винаги е бил известен не само с това, че е водещ вокалист на британската рок група Iron Maiden, но и с широк спектър от възможности като пилот-авиатор, историк, както и с дълбоката си любов към фехтовката.

„Феникс на доброто“ с ново дългосрочно партньорство с „Очи на 4 лапи“

Фондация „Очи на 4 лапи“ има над 20 години опит в обучението на кучета водачи и асистенти и успешно реализира 107 дипломирани кучета – всяко от тях станало част от живота на човек в нужда.

ЦСКА представи третия си екип – изцяло черен

С изчистена черна визия и фини акценти

Посветиха песен на Левски

В нея участва звездата на българския рок Звездомир Керемидчиев-Звезди