Мадлина вдъхна сили на Григор (СНИМКА)

Мадлина вдъхна сили на Григор (СНИМКА)

Румънката се скъса от публикации в Инстаграм

Мадалина Геня се завърна на „Уимбълдън“, за да подкрепи гаджето си Григор Димитров при победата 6:3, 6:4, 6:4 над Иля Ивашка (Блрс).

35-годишната Геня беше до българина по време на подготвителния му период в Лондон, но после замина за Малта и Италия да представя новия си филм. В четвъртък тя отиде да вика за Гришо заедно със свои приятели и не спря да пълни Инстаграм със снимки на звездата ни. "Григор е под пара! Обичаме те! Гордеем се с теб!", редеше Мади, а след 18-ата му победа на „Уимбълдън“ сподели кадър с щастливия Димитров и коментар: "Толкова много любов в една снимка".

Дара ще пее на откриването на Мондиал 2026?

Възможно е, ако се осъществи идеята на един от близките до Доналд Тръмп българи

Бургаска ракия помогна за титлата на Арсенал

Микел Артета получи за кадем брандирана торбичка с подаръци при срещата си с финансиста Кирил Евтимов

Представиха в София книгата за Христо Бонев

Биографичната книга „Осмото тепе“, посветена на легендарния ни футболист Христо Бонев, беше представена в София днес.

Световна музикална звезда открива финала за Sesame Купа на България

Вижте кой изпълнител от близкото минало ще подгрее стадион “Васил Левски”

Дъщерята на Марадона припадна на делото за смъртта на баща си

Процесът по случая се води в Сан Исидро

Благотворителен турнир по спортна стрелба събра политиката, изкуството и бизнеса

Първият национален благотворителен турнир по спортна стрелба "Златните момичета" събра на едно място водещи фигури от политиката, изкуството и бизнеса в подкрепа на младите спортни таланти на България.