Млади футболисти от Парагвай заловени с 400 кг. марихуана

Млади футболисти от Парагвай заловени с 400 кг. марихуана

Специално обучени кучета са помогнали на чилийската полиция да намери марихуаната

Футболистите от юношеския отбор (14 - 15 години) на парагвайския клуб "Осми декември", връщайки се от турнир в Сантияго, бяха заловени на границата на Чили с 400 килограма марихуана.

Южноамериканските медии съобщиха, че специално обучени кучета са помогнали на чилийската полиция да намери марихуаната, а се предполага, че турнирът в Сантияго е бил само "маска" за търговията с наркотици.

Главен организатор на турнира в чилийската столица е 58-годишният Хуан Антонио Саласар Вела, който е арестуван. Младите футболисти от "Осми декември" са били задържани четири дни на границата, а шофьорът на автобуса, неговият помощник и водачът на групата са били арестувани от чилийската полиция.

Кралят на Испания даде титлата маркиз на Рафаел Надал

Фелипе VI удостои тенисиста с благородническата титла

Близък приятел на Синер загина в зловеща катастрофа

Тобиас Тапейнер е бивш тенисист и треньор по тенис

Тотото ни кани да спортуваме и чистим Витоша

Държавно предприятие „Български спортен тотализатор“ и Столична община – район „Витоша“ канят на вдъхновяваща инициатива, посветена на спорта, природата и добрия пример:

Емил Велев за Беер Шева: За малко не станаха шампиони, 70:30 са шансовете на Левски

Емил Велев говори пред Дарик, минути след като стана ясен жребият на Левски в Лига Европа

Роналдо подари фланелка на Доналд Тръмп

Петкратният носител на "Златната топка" Кристиано Роналдо подари на президента на САЩ Доналд Тръмп фланелка на националния отбор на Португалия с неговото име и личен автограф, съобщават от футболната федерация на страната.

Димитър & Христо се включват в състезание по планинско бягане

Богата фестивална програма в третото издание на Troyan Run – По стъпките на Левски

Салернитана иска отлагане на мач заради хранително натравяне

Футболисти и служители на италианския клуб бяха хоспитализирани

Стоичков хвали Бекъм за Интер Маями

Българската футболна легенда Христо Стоичков изрази публично възхищението си от работата на Дейвид Бекъм с клуба Интер Маями

Стоичков рамо до рамо с Роналдо и Кемпес

Камата чака с нетърпение старта на Световното клубно първенство