Наше златно момиче стана майка

Наше златно момиче стана майка

Християна Тодорова роди момиче, кръстиха й Елиа

Една от популярните български гимнастички през последното десетилетие - Християна Тодорова, роди своята първа рожба. Момиченцетое кръстена Елиа, тежи 3,2 кг и е 51 см! Прекрасната новина разкри Федерацията по художествена гимнастика:

"Да е жива, здрава, много щастлива и да е радостта и гордостта на мама и тати! От целия екип на БФХГ желаем безкрайни мигове на обич и топлина! Честито!"

Тодорова е бронзова медалистка от олимпийските игри в Рио де Жанейро през 2016. Тя е член и генерален секретар на Техническия комитет към Европейската гимнастика, международен съдия категория "Бреве" и председател на Съдийската комисия към БФХГ.

Стоичков хвали Бекъм за Интер Маями

Българската футболна легенда Христо Стоичков изрази публично възхищението си от работата на Дейвид Бекъм с клуба Интер Маями

Стоичков рамо до рамо с Роналдо и Кемпес

Камата чака с нетърпение старта на Световното клубно първенство

Алваро Мората със скандално разкритие

Просто исках да заплача. Оттам всичко започна, обяви таранът

Дейвид Бекъм бе удостоен с рицарско звание

Бившият капитан на английския национален отбор по футбол Дейвид Бекъм беше посветен в рицарско звание от крал Чарлз III.

Продадоха ракета на Надал за рекордна сума

Дадоха на търг 157 300 долара

Нови проблеми за Швайнщайгер след аферата му с българка, разбила семейството му

Германската компания за облекло „Brax“ е готова да прекрати отношенията си с бившия футболист Бастиан Швайнщайгер, а причината за това е връзката му с русокосата българка Силва.

Българка разделила Швайнщайгер и Иванович (ВИДЕО)

Българка е причината за развода на световния шампион с Германия от 2014 година Бастиан Швайнщайгер с бившата №1 в тениса Ана Иванович.

Решено: Дейвид Бекъм става сър

Бившият капитан на Англия ще получи рицарско звание от крал Чарлз III

Футболен съдия пребит от агенти на ГДБОП

Проснали го с електрошок, той е със счупена челюст и рамо, търсили наркотици и оръжие