Най-добрата гимнастичка в света се оплака от секс тормоз

Най-добрата гимнастичка в света се оплака от секс тормоз

Скандалът в американската гимнастика продължава

Най-добрата гимнастичка в света Симон Байлс се присъедини към съотборничките си в американския отбор и обвинени в сексуален тормоз към бившия лекар на тима Лари Насър.

Носителката на 4 златни медала от Олимпийските игри в Рио през 2016-а е последната в списъка от над 140 спортистки, станали жертви на похотливия доктор.

„Не исках да разказвам своята история, но гласовете в главата ми ставаха все по-силни - заяви 144-сантиметровата Байлс. - Дълго време се колебаех дали да не обвиня себе си, но сега знам, че виновен е само д-р Насър и федерацията, която го прикриваше. Отне ми време да осъзная, че това „специално третиране" не беше нормално, а недопустимо, отвратително и брутално."

Преди Байлс обвинения към лекаря отправиха звездните й съотборнички Али Райсман и Габи Дъглас.

Бивш футболист обяви: В Буднеслигата има много гей двойки, да се покажат

В германската футболна Бундеслига има множество гей двойки, заяви бившият младежки национал на страната Маркус Урбан, цитиран от агенция ДПА. Вече 53-годишният бивш играч добави, че е крайно време те да се покажат пред обществото.

След 9 години изпитателен срок Роналдо се сгоди за Джорджина Родригес

Португалската футболна звезда Кристиано Роналдо обяви годежа с дългогодишната си партньорка Джорджина Родригес след девет години заедно.

Порнозвезда обяви Роналдо за най-добрия любовник в света

Беше хубаво, беше запомнящ се момент, призна Андреса Урах

Световна шампионка стана майка

Световната и европейска шампионка Станимира Петрова стана майка рано тази сутрин, съобщиха от Българска федерация бокс.

ГОРЕЩО! Българска атлетка нажежи мрежата (СНИМКА)

Олимпийската и световна шампионка за девойки в тройния скок Александра Начева пусна провокативна снимка в социалните мрежи. 

Култово: Ед Шийрън взе №17 в Ипсуич

Певецът е фен и акционер в клуба

Локо Пловдив показа новия си автобус

Локомотив (Пловдив) разполага официално от днес с нов клубен автобус, похвалиха се "черно-белите"

Новак Джокович си купи футболен клуб

Носителят на 24 титли от Големия шлем Новак Джокович стана съсобственик на френския футболен клуб Льо Ман. 

Стоичков и Балъков посетиха детската клиника към Националната кардиологична болница

Визитата им беше свързана с инициатива на фондация „Национали 94”