Николета Лозанова: Изкараха ме Хубавата Елена

Николета Лозанова: Изкараха ме Хубавата Елена

Връзката ни с Жоро вече е минало, с Владо пък сме просто познати

Николета Лозанова направи своя коментар за инцидента в пловдивско заведение, при който Жоро Главата и автомобилният пилот Владо Арабаджиев влязоха в престрелка.

Лозанова обясни пред сайта podtepeto.com, че връзката и с Жоро Главата вече е минало. „От два месеца не сме заедно”, заяви Лозанова.

Ето и цялото изказване на прекрасната Лозанова.

Днес имах чувството, че съм причина за Бедрумската стрелба, Троянската война, Втората Световна война, Кризата в Близкия Изток и Чикагското клане. Голяма врява се вдигна в медийното пространство. Изкараха ме Хубавата Елена, фатална жена, която е станала причина и за конфликта между двама мъже, и за Глобалното затопляне.  Заради мен ли е станал скандалът в Бедрум, или заради нещо друго?

Странно защо ме въвлякоха в този инцидент, при положение че нито съм била там, нито имам отношения с Жоро или Владо. Връзката ни с Жоро вече е минало. Бяхме щастливи, но не сме заедно от преди повече от два месеца и дори не сме се чували. Доколкото разбрах, дори си има нова приятелка. 

С Владо пък сме просто познати. Не виждам как заради мен двамата ще си вадят оръжие. По това време аз бях тръшната от зверски вирус, който ме тормози и в този миг. Лежа у дома и се надявам скоро да се възстановя, тъй като ми предстои пътуване до Германия. И си мисля- дали и следващия военен конфликт в Никарагуа например няма да е заради мен!

 
Бекъм посочи най-голямата грешка в кариерата си

Бившият капитан на Англия с любопитни признания

Продадоха за рекордна сума каската на Айртон Сена

Сена загина в катастрофа на Гран При на Сан Марино през 1994 г. след инцидент на пистата

Чар на две колела: кои са най-стилните участници в Джиро д’Италия 2025

Днес започна Джиро д’Италия - голямата колоездачна обиколка на Апенините, предлагаща емоции, страст и адреналин, сравними единствено с Тур дьо Франс във великия велосипеден спорт.

Привърженик на ЦСКА стана известен при обявяването на новия папа

Запалянкото, чието име остава неизвестно, бе забелязан с шапка на "червените"

Божинов в остър спор с Боримиров

Не ти искам поста, обяснил нападателят

Тръгна пиеса за живота на Модрич

За мен той е перфектният драматичен герой, смята режисьорът Ария Ризвич

Над 3000 билета вече са продадени за бенефисния мач на Мартин Камбуров

Над 3000 билета вече са продадени за бенефиса на Мартин Камбуров, информираха организаторите

Григор Димитров спечели 30 млн. долара

Гришо е в Топ 20 на тенисистите по приходи в цялата история на спорта

Най-стилната лига в спорта: Тайният дрескод на НХЛ

На леда всеки ги познава като безкомпромисни бойци, облечени в брони, шлемове и зъбни протектори