Новата секси звезда на атлетиката

Новата секси звезда на атлетиката

Елена Куличенко блести и с талант, и с красота

Секторът за скока на височина привлича ценителите на женската красота. Това лято изгря нова звезда в дисциплината – а блести и с талант, и със сексапил.

Елена Куличенко е рускиня, но заради проблемите на страната й с международното участие заради войната в Украйна, тя избра да смени националния екип на Русия с този на Кипър.

През юли Куличенко спечели европейската титла на европейското първенство за младежи под 23 г., а след това беше и финалистка в скока на височина на световния шампионат в Будапеща (Унг).

С класическата си руска красота Куличенко прави впечатление не само на феновете на леката атлетика. 21-годишната спортистка е студент в Университета в Джорджия, Атланта, където тренира при бившия треньор на Даря Клишина – Лорън Сийрейв. Куличенко е избрала специалност „Социални отношения”.

 
 
 
Вижте тази публикация в Instagram.

Публикация, споделена от @kulichenko_elena

Младежи с интелектуални затруднения превърнаха Ларгото в сцена на приобщаването

Пространството пред ЦУМ оживя с танц, музика и истинска човешка сплотеност по време на инициативата „Различни, но в ритъм“.

Йоанис Питас ще става татко

„Чакаме те, мое малко човече“, сподели нападателят на ЦСКА

Клоп си намери работа за Мондиал 2026

Германецът ще бъде анализатор

Кукурея реже косата си при световна титла на Испания

Марк Кукурея обеща да се остриже нула номер, ако Испания стане световен шампион

Благородно! ЦСКА подкрепя млад вратар с автоимунно заболяване

ЦСКА отново показа че е клуб, който вярва в талант, воля и упоритост. Младият вратар Алек, който живее с цьолиакия - автоимунно заболяване, демонстрира, че диагнозата не е пречка за развитие и успехи в спорта.

Сула каза кой е най-техничен и кой е най-забавен в Левски

За феновете на сините Мазир избра една дума – „страст“

Стърлинг и семейството му невредими след опит за грабеж в дома му

Бившият английски национал Рахим Стърлинг и семейството му са се отървали невредими, след като неизвестни лица са се опитали да нахлуят в дома им миналия уикенд, съобщиха британските медии.

Иниеста замесен във финансова измама

Легендата на Барселона и Испания Андрес Иниеста се оказа замесен в мащабно разследване, водено от прокуратурата в Перу.

Любовта е черно-бяла

Проектът е част от инициативите на Фондация „100 години Локомотив Пловдив“, а режисьор е Илиян Джевелеков