Присила Хагинс Ортиз често е сравнява със своя идол Адриана Лима. Майката на Присила е пуерториканка, а баща ѝ е американец. Двамата обаче се разделят и Присила е отгледана от майка си в Пуерто Рико.
„Благодарна съм за това. Аз не съм била планирано дете и майка ми е решила да ме отгледа сама в това невероятно място /Пуерто Рико/. Магическо е усещането да живееш на остров. В гимназията всичко беше върхът – моето училище беше точно до плажа и всички бяхме като едно голямо семейство”, разказва Присила.
В момента тя живее и работи като модел в Маями, където има много испаноговорящи и тя се чувства в свои води.
„Наистина ми доставя удоволствие да работя в Маями. Това е вълшебен град. Извън кариерата обичам да слушам музика, да ходя на плажа и да бъда заобиколена от приятели”.
Латино красавицата обаче признава, че винаги е била притеснена от пищното си тяло.
„Винаги съм била много несигурна. Като латино момиче имам тези големи устни, едри бедра, пищно тяло и ми е трудно да бъда слаба”, разказва Присила.
А на въпроса дали има идол казва:
„Да, Адриана Лима. Всеки ми казва, че изглеждам като нея, а тя е голяма икона. Това е голям комплимент за мен”.
Опасен пуерторикански чар (СНИМКИ)
