Ослепителна блондинка дари световен шампион със син

Ослепителна блондинка дари световен шампион със син

Вижте подробности

Световният шампион с Аржентина Лаутаро Мартинес, е на седмото небе от щастие. Преди два дни звездата на Интер стана баща за втори път. Този път обаче, Агостина Гандолфо го дари със син.

„Един от най-вълнуващите дни в живота ни. Щастливи сме да те имаме в ръцете ни. Малката ти сестра те чака у дома, за да те изпълни с любов. Вече сме четирима“, написа световният шампион под кадър, на който е гушнал малкия Тео и жена си Агустина Гандолфо (28) в болница в Милано.

Капитанът на нерадзурите и половинката му, която е фитнес треньор и предприемач, станаха родители за първи път на 1 февруари 2021 година. Тогава се роди Нина, а голямата им сватба се състоя на 27 май тази година на езерото Комо. Любовта на Мартинес с Гандолфо започна през 2016 година.

Роджър Федерер се завръща на корта за US Open

5-кратният носител на трофея в Ню Йорк ще бъде част от демонстративен двубой

Любо Пенев благодари на Стилиян Петров

Любослав Пенев благодари на Стилиян Петров и неговата фондация за организацията на благотворителния двубой "Мача на надеждата".

Златко Янков на 60!

Днес своя 60-годишен юбилей отбелязва една от емблематичните фигури в историята на българския футбол и герой от незабравимото американско лято през 1994 година – Златко Янков.

Стилиян Петров с личен подарък за Илияна Йотова

Президентът на България лично присъства на “Мача на надеждата” в Бургас

8888.bg спаси рентгеновото отделение на болница в Костенец

"Феникс на доброто" с нова инициатива

„Феникс на доброто“ и 8888.bg зарадваха над 400 деца за 1 юни

Даренията достигнаха до деца в различни населени места от региона