Погба става актьор

Погба става актьор

Футболистът бе наказан за 4 години

Пол Погба тръгна по изцяло нов път, след като през следващите 4 години ще изтърпява наказание заради допинг.

С оглед, че на 15 март французинът навърши 31 години, халфът се готви да започне актьорска кариера, съобщава „Le Parisien“.

Световният шампион с Франция от Мондиала в Русия ще участва във френския филм „4 Zeros“ (б.р. – 4 Нули).

Според информацията, полузащитникът ще играе ролята на треньор, който ще отговаря за млади футболисти.

Премиерата на филма на Фабиен Онтениенте, който е продължение на „3 Zeros“, е насрочена за април 2025 година.

Как да впечатлиш твоето момиче: 5 съвета в месеца на любовта

В свят на забързано всекидневие, планирани емоции и изкуствени жестове в социалните мрежи, галантното отношение на живо от кавалерите към дамите е по-желано от всякога.

Бивш вратар заби атлетка

Испанският спорт се сдоби с нова звездна двойка, след като лекоатлетката Фатима Диаме и бившият вратар Мигел Анхел Моя (41) официално обявиха връзката си.

Бивш изпълнителен директор на ЦСКА предизвика зверска катастрофа (СНИМКА)

Околовръстното в София се е превърнало в сцена на “екшъна”

Световен шампион с Аржентина: Още помня мачовете с Локо (София) (СНИМКИ)

Легендата на Тотнъм Освалдо Ардилес си спомни с удоволствие мачовете, които записва срещу Локомотив (София) през 1982 г. като играч на ПСЖ

Героите на Челси показаха уважение към България

Марк Кукурея и Жоао Педро демонстрираха уважение към България броени минути след победата над Уест Хем

Бивш ас на Нюкасъл се разделя с клуба си заради расистки обиди към дъщерите му

Алан Сен-Максимен къса договора си с мексиканския Клуб Америка