Пореден трофей за музея на спорта във Варна

Пореден трофей за музея на спорта във Варна

Вижте подробности

Световният шампион от Мастър първенството на планетата по кану каяк – Александър Григоров подари медала си на музея на спорта в Юнашкия салон на морската ни столица.

Състезателят на варненския клуб „Черно море Бриз кану-каяк“ връчи отличията си на зам.кмета Илия Коев и на директора на Дирекция „Спорт“ – Кристиан Димитров, които благодариха за оказаната чест и му пожелаха нови още по големи спортни успехи.

Григоров триумфира в дисциплината едноместно кану на 500 метра на Световното първенство, което се проведе през месец юли на гребния канал в Пловдив. Той измина дистанцията за 1:59:540, като изпревари с повече от 6 секунди втория в класирането поляка Симон Цайбъл.

Александър Григоров се представи отлично и на по късата дистанция - 200 метра едноместно кану, където след много оспорвана битка и фотофиниш – само 4 стотни го разделиха от златен дубъл.

Шампионът получи медалите си от 5-кратния световен и 2-кратен олимпийски първенец и председател на родната централа Николай Бухалов.

Честито Рождество Христово!

Novsport.com пожелава здраве, щастие и незабравими мигове в празничните дни

Роналдо си купи две вили на самотен остров

Звездата на Ал-Насър Кристиано Роналдо и партньорката му Джорджина Родригес продължават да влагат средства в ултралуксозни имоти.

Алкарас си татуира Статуята на свободата в чест на успеха на US Open

Карлос Алкарас спази дадената дума и запечата успеха си на US Open с нова татуировка.

Пловдивските съдии зарадваха малчугани

Елитните футболни съдии на град Пловдив зарадваха малките участници във финалите на детския футболен турнир „Кронос“, които се проведоха в града под Тепетата.

Семейството, за което говорят всички: Владо и Мая Николови (ВИДЕО)

Едно семейство, за което всички говорят. Бившият волейболен национал Владимир Николов и неговата съпруга Мая гостуваха в предаването на БНТ „Имате среща... с Диана Любенова“.

Мустафа Сангаре на 27

Днес нападателят на „Левски“ Мустафа Сангаре празнува своя 27-ми рожден ден.