Португалец измина 3 600 километра с колело, за да гледа Кристиано Роналдо

Португалец измина 3 600 километра с колело, за да гледа Кристиано Роналдо

Португалски футболен запалянко е изминал 3600 километра с колело през цяла Европа, за да покаже своята любов към португалския национален отбор и към Кристиано Роналдо, съобщава днешната полска преса.

Португалски футболен запалянко е изминал 3600 километра с колело през цяла Европа, за да покаже своята любов към португалския национален отбор и към Кристиано Роналдо, съобщава днешната полска преса. 
 

Тръгнал от Палмела, предградие на столицата Лисабон, футболният запалянко Жорже Франко е пристигнал в Полша през нощта на понеделник срещу вторник и е спрял в Опаленица, където е базовият лагер на португалския национален отбор, пише всекидневникът Метро. Жорже Франко смята да гледа всичките мачове на Португалия в група "В", където са още отборите на Германия, Холандия и Дания. 

В ЦСКА чакат Стойчо на банкета в понеделник

Легендарният футболист и треньор на ЦСКА е потвърдил присъствие на коледния банкет на ветераните

Пажин: След мача с ЦСКА трябваше да емигрирам от България (ВИДЕО)

Бившият защитник разкри защо е ударил шамар на Матея Кежман

Потвърдено: Световен шампион по футбол става актьор в театър

Адил Рами ще играе в театралната постановка "Игра на истина" на Филип Льолуш в театър "Аполо" в Париж

БФС взе участие в Коледен благотворителен мач

Българският футболен съюз взе участие в Коледен благотворителен мач в подкрепа на деца сираци от 113-то Средно училище „Сава Филаретов“ в София.

Актьор хвали треньора на Левски

Актьорът Кирил Ефремов никога не е криел  пристрастията си към Левски. Той често дава своето искрено мнение за представянето на тима за читателите на „Мач Телеграф“. Сега го потърсихме да коментира впечатленията си от бурната „синя“ есен. 

ЦСКА обяви победа в интернет

Ръководството на ЦСКА се похвали, че новото мобилно приложение на клуба се е превърнало в най-сваляното такова у нас.

Кристиано Роналдо ще участва в "Бързи и Яростни"?

Актьорът Вин Дизел загатна, че футболната суперзвезда Кристиано Роналдо може да се появи във финалния филм от поредицата "Бързи и яростни" – с работно заглавие Fast X: Part Two

Николета Лозанова пак подпали мрежата

Плеймейтката Николета Лозанова отново вдигна градусите в социалните мрежи.

Честито! Бебе в Левски

Левски съобщи радостна новина за „синята“ общност – семейството на клуба се увеличи с още един член.