ПОС терминалите от Fibank са с промоционални условия до 30 септември 2026 г.

ПОС терминалите от Fibank са с промоционални условия до 30 септември 2026 г.

Вижте какви условия предлага Fibank за своите клиенти

Fibank (Първа инвестиционна банка) стартира кампания за бизнес клиенти „ПОС Премиум“, която предлага на фирмите редица предимства за ПОС терминалите в техните търговски обекти.
Кампанията ще продължи до 30 септември 2026 г. включително, като позволява на бизнеса да се възползва от следните премиум условия:

-отстъпки от комисионите за трансакции за първите 6 месеца;

-безплатно откриване на разплащателна сметка и намалена месечна такса за поддръжката й;

-стандартна бизнес дебитна карта без такса издаване;

-възможност за ползване на овърдрафт;

-безплатен достъп до справки в реално време за трансакции на ПОС и осчетоводени трансакции в My Fibank;

-възможност за ползване на бизнес пакет Fibank Бизнес Клас + с преференциална месечна такса с отстъпка.

Предлаганите от Първа инвестиционна банка - ПОС устройства са от последно поколение, подходящи за всеки тип търговски обекти и обслужват сигурни плащания с картови продукти Visa, Mastercard, Bcard, DinersClub/Discover и Union Pay.

Експертите от Fibank ги инсталират безплатно, без такса за поддръжка на устройството, с техническа поддръжка на терминалите 24/7 безплатно. Договор за ПОС може да бъде сключен във всеки един от офисите в широката клонова мрежа на ПИБ в цялата страна.

Самолетът на Бразилия прибра само един играч

Бразилският национален отбор се завърна у дома след отпадането си от Световното първенство по футбол, но само с един играч на борда: защитника на Фламенго Данило Луис да Силва, съобщи Folha de S.Paulo.

10 по-малко известни факта за Кристиано Роналдо

За Кристиано Роналдо е казано всичко! Все пак в годините, в които е под светлината на прожекторите има факти, които са по-малко известни за широката публика. Ето 10 от тях:

Мбапе отговори на грозна расистка обида

Парагвайски сенатор нарече французина “грозен и арогантен камерунец”

Локомотив София отбеляза 77 години от рождението на Атанас Михайлов

Легендите не умират, пишат от клуба

Аклиматизират ли се англичаните с виагра към високата надморска височина в Мексика?

Полузащитникът на Англия Джордан Хендерсън се пошегува, че английските футболисти не се нуждаят от виагра, за да се подготвят пълноценно за сблъсъка на осминафиналите на Световното първенство с Мексико на „Естадио Ацтека“.

Мондиал 2026 счупи рекорд за автоголове

Досегашният рекорд се държеше от Мондиал 2018