Преслава се залюби със земеделски бос

Преслава се залюби със земеделски бос

Преслава е гадже с благоевградски бизнесмен, твърди упорито клюката в града

Преслава е гадже с благоевградски бизнесмен, твърди упорито клюката в града. Двамата се посвещавали изцяло един на друг в свободните си дни. Те не били много, но пък като дойдат...

Влюбените още не можели да се нарадват един на друг. Не на последно място заради редките възможности да се усамотят.

Предпочитали обаче да не се появяват заедно на публични места, а да се гушкат в луксозни хотели, където дискретността е гарантирана. Да се говори за сериозна връзка между тях все още е рано, но знае ли човек. Той отдавна имал мерак да опознае отблизо певицата, коментират пирински клюкари.

На едно нейно участие получил този шанс и успял да я заинтригува. В телевизионно интервю миналата седмица Преслава отсече, че няма мъж до себе си, но не се чувства самотна. Няма и защо да се чувства така. Най-вероятно го казва, за да не разстрои феновете си. Всички те сънуват горещи нощи с нея и ще охладнеят, ако научат за любовните й авантюри. Стара холивудска практика, съобщава vip-bg.info.

Говори се, че господинът се занимава успешно със строителство и земеделие. Почти цяла Югозападна България го познавала като голям купонджия и бохем, а особено близки до сърцето му били именно фолкаджийките.

Неймар се сдоби с четвърта рожба

Бразилецът стана баща отново

Мбапе посвети гола си на Жота

Усман Дембеле също посвети гол на бившия играч на Ливърпул

Скандал в Лондон: Обвиниха Томас Партей в серия от изнасилвания

32-годишният Партей бе футболист на Арсенал допреди няколко дни

Лудогорец представи новия си химн, Владислав Стоянов си спомни за миналото (ВИДЕО)

На събитието по случай 80-годишнината на Лудогорец

Илиан Илиев празнува 57-и рожден ден

Днес рожден ден празнува селекционерът на българския национален отбор и треньор на Черно море Илиан Илиев! 

Роджър Федерер стана първият тенис милиардер

Нетното му състояние се оценява на 1,3 милиарда долара

WINBET и Милан стават партньори, голяма легенда на "росонерите" пристига в България

Българската компания WINBET, която е генерален спонсор на ЦСКА и куп други родни футболни и спортни клубове, и италианският гранд Милан стават партньори

30-градусова жега на „Уимбълдън“

Организаторите са уверени, че са взели необходимите мерки, за да се справят с горещата вълна още в първия ден на турнира

Арестуваха легенда на Англия пиян зад волана

Бившият футболист на Манчестър Юнайтед и Ливърпул, а също така и капитан на английския национален отбор Пол Инс е бил задържан от полицията заради шофиране в нетрезво състояние, съобщава вестник Дейли Мейл.