Рамос си го изкара на фотограф след загубата от Байерн

Рамос си го изкара на фотограф след загубата от Байерн

Видеозапис показва как испанският защитник блъска човек

Футболистът на Пари Сен Жермен Серхио Рамос бе видян за блъска фотограф след поражението на френския тим с 0:1 от Байерн Мюнхен в първата среща от осминафиналите на Шампионската лига, съобщава агенция „Ройтерс“.

Видеозапис показва как испанският защитник блъска фотограф, който се намира близо до него, докато футболистите на Пари Сен Жермен поздравяват публиката на „Парк де Пренс“ след последния съдийски сигнал в двубоя.

От френски клуб и Европейската футболна централа (УЕФА) засега не са коментирали случилото се.

Реваншът между двата тима ще се проведе на „Алианц Арена“ в Мюнхен на 8 март.

Салернитана иска отлагане на мач заради хранително натравяне

Футболисти и служители на италианския клуб бяха хоспитализирани

Стоичков хвали Бекъм за Интер Маями

Българската футболна легенда Христо Стоичков изрази публично възхищението си от работата на Дейвид Бекъм с клуба Интер Маями

Стоичков рамо до рамо с Роналдо и Кемпес

Камата чака с нетърпение старта на Световното клубно първенство

Алваро Мората със скандално разкритие

Просто исках да заплача. Оттам всичко започна, обяви таранът

Дейвид Бекъм бе удостоен с рицарско звание

Бившият капитан на английския национален отбор по футбол Дейвид Бекъм беше посветен в рицарско звание от крал Чарлз III.

Продадоха ракета на Надал за рекордна сума

Дадоха на търг 157 300 долара

Нови проблеми за Швайнщайгер след аферата му с българка, разбила семейството му

Германската компания за облекло „Brax“ е готова да прекрати отношенията си с бившия футболист Бастиан Швайнщайгер, а причината за това е връзката му с русокосата българка Силва.

Българка разделила Швайнщайгер и Иванович (ВИДЕО)

Българка е причината за развода на световния шампион с Германия от 2014 година Бастиан Швайнщайгер с бившата №1 в тениса Ана Иванович.

Решено: Дейвид Бекъм става сър

Бившият капитан на Англия ще получи рицарско звание от крал Чарлз III