Рашфорд пропуснал тренировка заради махмурлук?

Рашфорд пропуснал тренировка заради махмурлук?

Нападателят пил до сутринта

Проблемите с дисциплината на футболисти на Манчестър Юнайтед не спират. Мениджърът на тима Ерик тен Хааг има да разрешава нов казус, след като Маркъс Рашфорд бе хванат в издънка. Нападателят на "червените дяволи" пропусна тренировка след два последователни среднощни купона в Белфаст, разкри авторитетното издание „The Athletic“.

Според източник на медията, националът на Англия обяснил на Ерик тен Хаг, че е болен в петък. В същото време часове по-рано той е бил забелязан в нощен клуб „Thompsons Garage“. 

Рашфорд тренира в сряда и беше сниман в Lavery's Bar същата вечер преди планирания почивен ден. Смята се, че той е бил в Северна Ирландия, за да види своя приятел и бивш съотборник в академията Ро-Шон Уилямс. След това нападателят беше видян в „Thompsons Garage“ в четвъртък и отлетя у дома с частен самолет на следващата сутрин.

Но Тен Хаг разкри на пресконференцията си преди мача в петък, че „Рашфорд е болен“ и не може да тренира, а от клуба не коментираха по никакъв начин случая, като по този начин го потулиха. Очаква се Рашфорд да не вземе участие в предстоящия мач срещу Нюпорт Каунти, а според британските таблоиди звездата може да последва съдбата на Джейдън Санчо и Антони Марсиал. Първият бе върнат под наем в Дортмунд, а вторият бе отлъчен от първия тим.

Бончо Генчев: Избягах от България след разговор с Илия Павлов (ВИДЕО)

Бившият нападател се върна към началото на футболния си път

Вуелтата - третата колоездачна обиколка или нещо повече?

Любопитна информация за Вуелтата преди нейното начало

Карлос Насар замени гимнастичка с волейболистка

Световният рекордьор залитна по състезателка на ЦСКА

Фронтменът на Iron Maiden се състезава на турнира по фехтовка

Брус Дикинсън винаги е бил известен не само с това, че е водещ вокалист на британската рок група Iron Maiden, но и с широк спектър от възможности като пилот-авиатор, историк, както и с дълбоката си любов към фехтовката.

„Феникс на доброто“ с ново дългосрочно партньорство с „Очи на 4 лапи“

Фондация „Очи на 4 лапи“ има над 20 години опит в обучението на кучета водачи и асистенти и успешно реализира 107 дипломирани кучета – всяко от тях станало част от живота на човек в нужда.

ЦСКА представи третия си екип – изцяло черен

С изчистена черна визия и фини акценти

Посветиха песен на Левски

В нея участва звездата на българския рок Звездомир Керемидчиев-Звезди

Член на Изпълкома и адвокат на Черно море празнува рожден ден днес

Днес Михаил Статев навършва 47 години

Бивш нападател на Левски впечатли с танц (ВИДЕО)

Рикардиньо на плейоф в Шампионска лига