Райс защити половинката си, тя изтри всичко от мрежата

Райс защити половинката си, тя изтри всичко от мрежата

„Жена ми е любовта на моя живот и за мен няма начин тя да стане по-добра"

„Жена ми е любовта на моя живот и за мен няма начин тя да стане по-добра!“

Думите са на английския национал Деклан Райс, който излезе, за да защити своята дългогодишна половинка Лорън Фрайър.

Двамата се срещат в гимназията и тя винаги го следва по време на мачовете, но преди дни изтри всички свои публикации и закри профилите си в социалните мрежи, защото стана обект на подигравки.

Фрайър от доста време получава грозни коментари за външния си вид като фенове я нападат, че не изглежда като „футболно гадже“, което накара самият Райс да даде пресконференция в защита на своята партньорка.

По време на брифинга халфът на Арсенал сподели, че тя е истинска, забавна, красива и изключително мила, а той я обича „повече от всичко на света“.

Двамата станаха родители през по-миналата година и Райс е категоричен, че оттогава я обича дори повече.


ЦСКА и Христо Янев зарадваха най-малките фенове и техните семейства

За втора поредна година ЦСКА беше част от най-голямото детско изложение по случай 1 юни

И основателят на Iron Maiden с жест към Боримиров

Това се случи след края на демонстративния мач на стадион "Георги Аспарухов"

Бивш футболист на Нефтохимик арестуван за трафик на 250 кг марихуана

Вместо да отбележи рождения си ден, Стамен Ангелов го посреща в ареста

Ралф Шумахер се омъжи за партньора си

Бившият пилот от Формула 1 Ралф Шумахер и неговият партньор Етиен Буске официализираха връзката си с брак на церемония в Сен Тропе.

Енчо Керязов: Спортът е най-добрата превенция срещу зависимостите при младите

Министърът на младежта и спорта Енчо Керязов определи борбата със зависимостите сред младите хора като една от най-важните задачи пред институциите.

ПСЖ изравни голов рекорд в историята на Шампионска лига

Парижани отбелязаха 45 попадения в хода на кампанията