Ромарио е задник, отсече Мис Дупе и обеща да си увеличи гърдите (снимки)

Ромарио е задник, отсече Мис Дупе и обеща да си увеличи гърдите (снимки)

"Ще си увелича гърдите като сменя 280-кубиковите импланти с 400-кубикови"

Връзката между легендарния бразилски футболист Ромарио и участничката в конкурса за „Мис Дупе" Сибеле Рибейро е вече в миналото.

Точка на романса е сложил Ромарио, който се опитвал да се върне при последната си съпруга, с която са женени от 12 години.

Нещо повече - той дори отричал да е имал връзка с нея от септември насам, което допълнително я вбесило, макар и из бразилските издания да се появиха снимки на двойката.

„Имам доказателства, че сме били интимни, пазя ключа от къщата му и любовните му съобщения на мобилния си", каза Сибеле, според която Ромарио не е човек, а „същински задник” заради отношението си към нея.

Ето как пищната Сибеле смята да лекува любовната си мъка. „Ще си увелича гърдите като сменя 280-кубиковите импланти с 400-кубикови".

Според жълтите медии в Бразилия в началото на връзката си с Ромарио Сибеле е получила ключ за дома на бившия футболист, който е разбрал грешката си и сега прави всичко възможно да поднови връзката си с последната си съпруга Исабела Битенкорт.

4 години затвор за жена, изнудвала легенда на Тотнъм

Жена от Южна Корея бе осъдена на четири години затвор за това, че е изнудвала капитана на националния тим Хюн-мин Сон, който е със статут на легенда и в английския Тотнъм.

Очи на 4 лапи - как незрящите в България се сдобиват с куче водач

„Очи на 4 лапи“ е единственото училище в България за кучета водачи на незрящи, също така обучава и кучета асистенти за хора с диабет, двигателни увреждания и деца с аутизъм.

Атанас Узунов: За 20 секунди Георги Илиев ме „убеди“ да работя в Локо Пловдив (ВИДЕО)

Бившият рефер разказа как фенове на ЦСКА са го причаквали пред блока

Валенсия подкрепи Любо Пенев, вълна от съпричастност в Испания

Футболистите излязоха със специални фланелки

Халф на Левски стана почетен гражданин на Царево

Един от лидерите на футболния отбор на Левски (София) Георги Костадинов получи специална награда днес.

Левски в подкрепа на благородна кауза

От Левски обявиха, че ще помагат на спортен клуба "Адаптирани спортове" към НСА. 

Съперник на Насар в центъра на огромен скандал

Един от основните конкуренти на Карлос Насар през последните години – Антонино Пицолато – се оказа въвлечен в сериозен скандал.

Христо Янев и Ники Кънчев с призив за подкрепа към Любо Пенев

Нека заедно да подкрепим големия ни голмайстор!

Стартира инициативата „Зелена Коледа с Лудогорец“

Футболният шампион на България съобщи подробности, вижте какво пишат от Разград