Роналдиньо ще става дядо

Роналдиньо ще става дядо

“16 седмици и броим”, написаха 19-годишният футболист

Бразилската легенда Роналдиньо ще става дядо.

Неговият син Жоао Мендеш обяви щастливата новина, че заедно със своята половинка Джована Бускачо ще стават родители.

“16 седмици и броим”, написаха 19-годишният футболист, който играе за Бърнли и 25-годишната инфлуенсърка в социалните си канали.

Как да впечатлиш твоето момиче: 5 съвета в месеца на любовта

В свят на забързано всекидневие, планирани емоции и изкуствени жестове в социалните мрежи, галантното отношение на живо от кавалерите към дамите е по-желано от всякога.

Бивш вратар заби атлетка

Испанският спорт се сдоби с нова звездна двойка, след като лекоатлетката Фатима Диаме и бившият вратар Мигел Анхел Моя (41) официално обявиха връзката си.

Бивш изпълнителен директор на ЦСКА предизвика зверска катастрофа (СНИМКА)

Околовръстното в София се е превърнало в сцена на “екшъна”

Световен шампион с Аржентина: Още помня мачовете с Локо (София) (СНИМКИ)

Легендата на Тотнъм Освалдо Ардилес си спомни с удоволствие мачовете, които записва срещу Локомотив (София) през 1982 г. като играч на ПСЖ

Героите на Челси показаха уважение към България

Марк Кукурея и Жоао Педро демонстрираха уважение към България броени минути след победата над Уест Хем

Бивш ас на Нюкасъл се разделя с клуба си заради расистки обиди към дъщерите му

Алан Сен-Максимен къса договора си с мексиканския Клуб Америка