Роналдо: Момичета, свободен съм

Роналдо: Момичета, свободен съм

Кристиано Роналдо е свободен и иска всички момичета да разберат за това. Португалското крило беше свързван с Нерейда Гайярдо

Кристиано Роналдо е свободен и иска всички момичета да разберат за това. Португалското крило беше свързван с  Нерейда Гайярдо. Запитан от вестниците дали той има приятелка Роналдо заявява: "Не, аз съм абсолютно свободен и нека читателите разберат това."

"Спя по 8-9 часа, за да мога да играя добре, Почти винаги ям у дома. За почивка гледам телевизия, играя снукър и телевизионни игри. Много обичам да играя на Play Station", завършва Роналдо 

Халф на Левски стана почетен гражданин на Царево

Един от лидерите на футболния отбор на Левски (София) Георги Костадинов получи специална награда днес.

Левски в подкрепа на благородна кауза

От Левски обявиха, че ще помагат на спортен клуба "Адаптирани спортове" към НСА. 

Съперник на Насар в центъра на огромен скандал

Един от основните конкуренти на Карлос Насар през последните години – Антонино Пицолато – се оказа въвлечен в сериозен скандал.

Христо Янев и Ники Кънчев с призив за подкрепа към Любо Пенев

Нека заедно да подкрепим големия ни голмайстор!

Стартира инициативата „Зелена Коледа с Лудогорец“

Футболният шампион на България съобщи подробности, вижте какво пишат от Разград

Звездно шоу за жребия за Световното първенство по футбол

Певците Андреа Бочели, Никол Шерцингер и Роби Уилямс ще се включат с музикални изпълнения на жребия за групите на Световното първенство по футбол във Вашингтон в петък, съобщава агенция ДПА.

Честито! Спас Делев с първороден син

Спас Делев изживя може би най-щастливия момент в живота си. Неговата съпруга Паолина, с която футболистът се сгоди през лятото на 2024 година, го дари с първороден син.

Стойко Сакалиев: Зад гърба на Порточанов преговарях със Стойчо Младенов (ВИДЕО)

Бившият нападател разказа как е бил посрещнат от Васил Божков

Радослав Янков: Мечтая за олимпийско злато

През миналия сезон Радослав Янков стъпи на най-високото стъпало на почетната стълбичка на старт от световната купа след над 7-годишна пауза и се качи общо три пъти на подиума.