Рууни спи на пода в самолета

Рууни спи на пода в самолета

"По време на дълги полети с Юнайтед или с Англия спя на пода в самолета, за да чувам шума на двигателите и да усещам вибрациите им", заяви Рууни

Звездата на Манчес­тър Юнайтед Уейн Руу­ни, известен с уникална­та си прилика с добро­душното блатно чудови­ще Шрек, призна, че не може да спи на абсолют­на тишина. Той разкри интересни подробности около личния си живот в интервю за таблоида "Сън".

"По време на дълги полети с Юнайтед или с Англия спя на пода в самолета, за да чувам шума на двигателите и да усещам вибрациите им. Ако съм в хотел или спя сам, пускам сешоа­ра. Когато съм с Колийн, вентилаторът винаги ра­боти. Не знам защо, но този звук ми помага да задремя. Ако имаме дълъг полет, всички знаят, че съм на пода. Ако ме­ниджърът мине наоколо, винаги ме пита: "Какво правиш?", разказва Рууни.

Варна събира над 120 класически автомобила за конкурс за елегантност на ретро автомобили (СНИМКИ)

Конкурсът започва в 10:30 ч. и ще продължи до около 16:30 ч. на 13 септември.

Треньорът на ПСЖ се оперира след падане с колело

Луис Енрике счупи ключицата си при инцидент с велосипед

Ламин Ямал си забрави златна верижка на "Васил Левски"

Звездата все пак се сети навреме и се върна в съблекалнята

Варна посреща Националния конкурс за елегантност на ретро автомобили „Николай Колев-Бижуто“

На 13 септември входът на Морската градина ще се превърне в сцена на стил, история и блясък

Метрото в София с удължено работно време за България – Испания

БФС с важни подробности за световната квалификация, стадионът отваря в 19:45 часа

Валери Божинов става учител по физическо възпитание? (ВИДЕО)

Нова страхотна инициатива на Божинов

Серхио Рамос иска да вземе "Грами"

Защитникът на мексиканския Монтерей и бивш испански футболен национал Серхио Рамос призна, че очаква да спечели музикалната награда "Грами", а след това и Шампионска лига по фубол като треньор

Жените шампионки, които бяха заклеймени

Спортът би трябвало да бъде сцена за сила, вдъхновение и честна конкуренция.

Жената на Куртоа стана певица

Съпругата на вратаря на Реал Мадрид Тибо Куртоаму - Мишел Герциг Куртоа направи своя дебют в музикалната индустрия.