Сензация: 50-годишна актриса била любовница на Кристиано

Сензация: 50-годишна актриса била любовница на Кристиано

Направили го повече от един път, разказа приятелка на Соня Монро

50-годишната испанска актриса, тв водеща и инфлуенсър Соня Монро стана поредната жена в живота на футболната звезда Кристиано Роналдо.

Макар да е с 12 години по-възрастна от португалеца, нейна приятелка призна, че Монро е имала връзка и била влюбена в него, но той е избрал настоящата си любима Джорджина Родригес пред нея.

Монро и Роналдо се срещнали през 2016 година и правили секс няколко пъти, твърди близка до актрисата.

"Докато си говорихме, забелязах флирта между Кристиано и Соня. Стана време да си ходим, а Роналдо и негов приятел ни поканиха да отидем на друго заведение. После разбрах, че са правили секс няколко пъти. Виждаха се няколко пъти, но връзката им приключи. Соня беше влюбена в него, но историята им беше невъзможна", разказа тя пред подкаста Puro Salseo.

Наскоро настоящата половинка на Роналдо - Джорджина се определи като "късметлийка" и благодари на Бог, че я е събрал с Роналдо.

Сомалийският съдия, който не успя да влезе в САЩ за Мондиал 2026, ще ръководи мача за Суперкупата на Европа

Омар Абдулкадир Артан ще свири срещата между ПСЖ и Астън Вила

Боксьор №1 на XX век Ивайло Маринов влиза в кината с холивудски замах

Варна решава съдбата на игралния блокбъстър за своя велик син Исмаил Мустафов, в който Дворецът на културата и спорта става Сеул, а на екрана излизат Христо Стоичков и Ованес Торосян под режисурата на Тодор Чапкънов

Фондация ЦСКА пусна нов тираж на книгата "Славната армейска чета"

Второто издание е излязло от печат тази сутрин и вече е на пазара

Мишел Платини съди Джани Инфантино

Президентът на Световната футболна централа (ФИФА) Джани Инфантино е обект на наказателна жалба, подадена от неговия бивш началник в Европейската федерация (УЕФА) Мишел Платини.

Роджър Федерер се завръща на корта за US Open

5-кратният носител на трофея в Ню Йорк ще бъде част от демонстративен двубой

Любо Пенев благодари на Стилиян Петров

Любослав Пенев благодари на Стилиян Петров и неговата фондация за организацията на благотворителния двубой "Мача на надеждата".