Шакира отряза Пике за децата

Шакира отряза Пике за децата

Отказа да ги пусне на сватбата на брат му

Отмъщението е ястие, което се сервира студено. Така го сервира Шакира на бившия си партньор Жерар Пике, повече от година от официалната им раздяла, която продължава да генерира заглавия в светските издания.

Оказа се, че колумбийката е отрязала Пике, поискал от нея разрешение децата им Милан и Саша да останат още пет дни в Барселона, за да присъстват на сватбата на брат му Марк, на която ще присъства и новото му гадже Клара Чиа.

Братът на бившия защитник на Барса се жени на 23 юни . 

Според споразумението за попечителство над непълнолетни, те ще останат в Барселона до 19-ти този месец (пристигнаха на 2-ри), след което трябва да се върнат при майка си в Маями. 

Въпреки молбите на Пике чрез неговите адвокати - Милан и Саша да прекарат още пет дни в Барселона, за да присъстват на тържеството на чичо им, Шакира е отказала, твърди Лорена Васкес в Y now Sonsoles, цитиран от "Телеграф".

Пике чрез своите представители беше предложил на колумбийката да компенсира тези дни по-късно, но тя отхвърли споразумението и в крайна сметка малките няма да придружават чичо си в толкова важен ден, което би разстроило брата на Жерар Пике, който е много близък с племенниците си.

Сред възможните причини, поради които Шакира би отказала да позволи на децата си да присъстват на сватбата, може да бъде фактът, че Клара Чиа, настоящата партньорка на Жерар Пике, също ще присъства на събитието като част от семейството.

Певицата не би искала децата й да споделят време и да се сближават с нея. Тя има по-сериозни и належащи грижи, като предстоящата операция на баща й Уилям Мебарак в Колумбия.

Партньор на БФС подкрепи кампанията "Заедно за децата"

Мащабното събитие ще се състои на 2-3 септември на стадион “Юнак” в София

Хората, родени в тези месеци, имат много късмет в живота

Някои хора сякаш са родени под щастлива звезда. Все им се случва да се окажат на правилното място в правилното време, срещат точните хора и животът им поднася малки чудеса почти всеки ден. Но, разбира се, нищо не е случайно!

Левски поздрави Чиликов

Левски поздрави Георги Чиликов. Нападателят днес навършва 47 години.

Изкуствен интелект пази тенисистите в социалните мрежи

Най-добрите тенисисти са били защитени от над 162 000 коментара в социалните мрежи, съдържащи "сериозни" обиди през първата година на инициативата на АТП за безопасен спорт, задвижвана от изкуствен интелект, съобщиха от организацията.

Бончо Генчев: Избягах от България след разговор с Илия Павлов (ВИДЕО)

Бившият нападател се върна към началото на футболния си път

Вуелтата - третата колоездачна обиколка или нещо повече?

Любопитна информация за Вуелтата преди нейното начало

Карлос Насар замени гимнастичка с волейболистка

Световният рекордьор залитна по състезателка на ЦСКА

Фронтменът на Iron Maiden се състезава на турнира по фехтовка

Брус Дикинсън винаги е бил известен не само с това, че е водещ вокалист на британската рок група Iron Maiden, но и с широк спектър от възможности като пилот-авиатор, историк, както и с дълбоката си любов към фехтовката.

„Феникс на доброто“ с ново дългосрочно партньорство с „Очи на 4 лапи“

Фондация „Очи на 4 лапи“ има над 20 години опит в обучението на кучета водачи и асистенти и успешно реализира 107 дипломирани кучета – всяко от тях станало част от живота на човек в нужда.