Стартира инициативата „Зелена Коледа с Лудогорец“

Стартира инициативата „Зелена Коледа с Лудогорец“

Футболният шампион на България съобщи подробности, вижте какво пишат от Разград

ПФК Лудогорец даде старт на своята официална коледна инициатива „Зелена Коледа с Лудогорец“, посветена на подкрепата на ученическия, девическия и детско-юношеския футбол в България, информираха от разградския тим.

В рамките на кампанията клубът ще дари близо 600 футболни топки на над 120 аматьорски клуба и училища, които развиват ученическия, девическия и детско юношеския-футбол.

Целта на инициативата е да се подпомогне развитието на малките клубове и детско-юношеските школи, както и да се вдъхновят децата и младежите, които правят първите си стъпки във футбола.

С тази инициатива Лудогорец иска да направи празниците по-специални за стотиците млади футболисти в страната.

Средствата по кампанията са осигурени от лични средства на футболистите, треньорите и спортно-техническия щаб на клуба. Кампанията ще продължи през целия месец декември, като доставките вече са в процес на изпълнение, допълват от Лудогорец.

Съдийка със сътресение на мозъка след меле между футболисти на контрола (ВИДЕО)

Матилде Демонкей не е могла да продължи след инцидента на стадион „Шлосберг“

Гари Линекер и още 119 милионери зоват да им вдигнат данъците

Легендарният голмайстор Гари Линекер, който бе стрелец №1 на световното първенство през 1986 г. и още 119 британски милионери призоваха новият министър-председател на Обединеното кралство Анди Бърнам да въведе двупроцентен данък на богатство, надхвърлящо 10 милиона паунда.

Легендарен американски актьор и приятел на Левски стана на 80

Дани Глоувър отпразнува рожден ден

Христо Янев чете „Теория за алтернативната загуба“

Неприятности за ЦСКА на границата

Ужасна трагедия в семейството на Винченцо Монтела

Сестрата на селекционера на Турция почина след домашен инцидент

Дунав и „Медика“ със съвместна кръводарителска кампания

Подобни инициативи са особено важни заради недостига на кръв в страната