Стаята на Меси в Катар става музей

Стаята на Меси в Катар става музей

Вижте подробности

Стаята, в която беше отседнал Лионел Меси по време на Световното първенство в Катар, ще бъде превърната в минимузей, съобщиха местните медии.

Аржентинската селекция беше настанена в общежитията на Катарския университет по време на 29-дневния си престой.

„Гаучосите“ останаха до самия край, защото стигнаха финала и успяха да спечелят световната титла, побеждавайки с дузпи на финала Франция.

От университета се постараха да украсят целия си кампус специално за гостуващите футболисти, а стаята на Меси „B201“ ще бъде превърната в минимузей в чест на триумфа на Аржентина.

Легенди на Левски подкрепиха инициативата „Улица и алея Димитър Пенев“

Емблематични бивши футболисти на Левски подкрепиха инициативата „Улица и алея Димитър Пенев“ в район „Изгрев“ и подписаха подписката.

Олимпийска шампионка награди Тейлър Суифт

Емоционална сцена развълнува публиката в театър „Долби“ в Лос Анджелис по време на церемонията по връчването на наградите iHeartRadio.

Двама ганайски национали са станали жертва на кражба във Виена

“Черните звезди” няма да запомнят особено благоприятно визитата си на Австрия

Ники Илиев: Със Стоичков никога не сме се карали за капитанската лента

Защо като малък е бил от ЦСКА?

Фондация ЦСКА с благородна великденска кампания

За деца в нужда от Белоградчик

Fibank подкрепя кампанията „Сканирай лапата“ в защита на животните

Кампанията напомня за отговорността към животните