Христо Стоичков отпразнува скромно 48-ия си рожден ден на 8 февруари в тесен кръг в Маями. Без оркестър „Елен", традиционните стотици гости и глезотии. Камата наел яхта за разходка и обяд за семейството си и приятели, но привечер „на пожар" се наложило да напусне купона заради мегазвездата Дженифър Лопес.
„Лафът „Няма събота, няма неделя!" ме застигна и мен - довери Стоичков от слънчева Флорида. - Обадиха ми се изненадващо по мобилния да слагам костюма и спешно да се появя в телевизията. Разбрах само, че Джей Ло и Рики Мартин идват за снимки в нашата телевизия във връзка с официалната песен на Мондиала в Бразилия. И трябвало да съм там..."
Стоичков добави: „Разбрах, че журналистите не лъжат поне за едно - наистина никога не почивате! Постоянно нещо се случва и трябва да реагираш. Но мен това много ме забавлява, страшно ми е интересно. Чувствам се супер в Маями. Най-често сутрин съм на голф, а в късния следобед се забавлявам в телевизията.
Но да ви изпреваря въпроса - за Джей Ло нищо не мога да ви кажа, защото забраниха да се изнася каквато и да била информация за видеоклипа и всичко около снимките. Сори, това е положението."
Парчето, за което Стоичков е призован в офисите на „Телевиса", се казва „Ние сме едно". То стана официален химн на световното първенство по футбол, изпълняват го звездите Питбул, Клаудия Лейте и Джей Ло. Явно снимките са част от видео оформлението на песента, която ще озвучи Мондиала в Бразилия през лятото.
Лопес, която се слави като певица, актриса, танцьорка, дизайнер и модна икона, имаше шикозно имение в Маями, но го продаде за близо $40 млн.
Стоичков спира купон в Маями
