Танци сбилжиха българи и ирландци на Универсиадата

Танци сбилжиха българи и ирландци на Универсиадата

Бурни танци се извиха снощи пред офиса на българската делегация на Уни 2009. Нашите обикновено се събират пред канцеларията, защото само там могат да ползват безжичен интернет и да се чуват с близки и познати. Непосредствено до нашия офис е този на ирландската делегация, която наброява над 100 спортисти.

Бурни танци се извиха снощи пред офиса на българската делегация на Уни 2009. Нашите обикновено се събират пред канцеларията, защото само там могат да ползват безжичен интернет и да се чуват с близки и познати. Непосредствено до нашия офис е този на ирландската делегация, която наброява над 100 спортисти.

Повече от тях са от футбола, защото островитяните са с мъжки и женски тим в този този спорт тук. Снощи ирландците извадиха китара и започнаха с техните си песни, докато българите пуснаха яка чалга от лаптопите. В крайна сметка нещата завършиха с импровизирани танци под съпровода на някаква странна смесица от двата стила.

Санчо отрязал Рома заради американска рапърка

Крилото на Манчестър Юнайтед не искал в Рим, защото ще е далеч от певицата Съуити

Ерлинг Холанд смени името на гърба на фланелката си в националния отбор

Нападателят ще използва пълното си фамилно име в мачовете на Норвегия

Рисуват графити с варненски спортни легенди на ключови места в града

Има налични 20 000 лв. финансов ресурс за изпълнение на тази идея, посочи зам.-кметът Илия Коев.

Партньор на БФС подкрепи кампанията "Заедно за децата"

Мащабното събитие ще се състои на 2-3 септември на стадион “Юнак” в София

Хората, родени в тези месеци, имат много късмет в живота

Някои хора сякаш са родени под щастлива звезда. Все им се случва да се окажат на правилното място в правилното време, срещат точните хора и животът им поднася малки чудеса почти всеки ден. Но, разбира се, нищо не е случайно!

Левски поздрави Чиликов

Левски поздрави Георги Чиликов. Нападателят днес навършва 47 години.

Изкуствен интелект пази тенисистите в социалните мрежи

Най-добрите тенисисти са били защитени от над 162 000 коментара в социалните мрежи, съдържащи "сериозни" обиди през първата година на инициативата на АТП за безопасен спорт, задвижвана от изкуствен интелект, съобщиха от организацията.

Бончо Генчев: Избягах от България след разговор с Илия Павлов (ВИДЕО)

Бившият нападател се върна към началото на футболния си път

Вуелтата - третата колоездачна обиколка или нещо повече?

Любопитна информация за Вуелтата преди нейното начало