Тодор Батков-младши предпочита студентка пред фолк певица

Тодор Батков-младши предпочита студентка пред фолк певица

Младият бизнесмен разкритикува театралната сцена у нас

 Тодор Батков, чието име е забърквано не в една и две любовни интриги с популярни личности, предпочита дамата на сърцето му да е... студентка. Това признание направи собственика на клуб Diamond's пред женското онлайн издание woman.bg. 
 

На въпроса дали фолк изпълнителка има шанс да му стане гадже, Батков-младши заяви в типичния си шеговит стил: "Надяват се момичетата, но при мен нямат шанс.


Но вижте студентките го имат. Само да не учат богословие или счетоводство, защото ще ми правят сметка на парите".
Извън темата за жените, Тодор Батков разкри и неподозирани увлечения към театъра и операта. "Когато живеех в Лондон ходех почти всеки месец на опера, но тук не го правя, просто защото най-талантливите ни певци отдавна са в чужбина", отсече предприемача. А относно театралната сцена у нас е скептичен.


"Театрите са мизерни, в буквалния смисъл на думата: ремонти не са правени от години, а декорът струва жълти стотинки. Зимата зрителите умират от студ, а пък лятото - от жега. Театрите обаче взимат субсидии, билетите не са никак евтини, при това са разпродадени отдавна, така че идва логичният въпрос-какво става с тези пари, като се има предвид, че и актьорите не взимат прилични заплати", заключава Батков-младши пред дамския портал.
Карлос Насар замени гимнастичка с волейболистка

Световният рекордьор залитна по състезателка на ЦСКА

Фронтменът на Iron Maiden се състезава на турнира по фехтовка

Брус Дикинсън винаги е бил известен не само с това, че е водещ вокалист на британската рок група Iron Maiden, но и с широк спектър от възможности като пилот-авиатор, историк, както и с дълбоката си любов към фехтовката.

„Феникс на доброто“ с ново дългосрочно партньорство с „Очи на 4 лапи“

Фондация „Очи на 4 лапи“ има над 20 години опит в обучението на кучета водачи и асистенти и успешно реализира 107 дипломирани кучета – всяко от тях станало част от живота на човек в нужда.

ЦСКА представи третия си екип – изцяло черен

С изчистена черна визия и фини акценти

Посветиха песен на Левски

В нея участва звездата на българския рок Звездомир Керемидчиев-Звезди

Член на Изпълкома и адвокат на Черно море празнува рожден ден днес

Днес Михаил Статев навършва 47 години

Бивш нападател на Левски впечатли с танц (ВИДЕО)

Рикардиньо на плейоф в Шампионска лига

Испански клуб постави комичен трансферен рекорд

Клубът привлече и освободи футболист в рамките на 4 часа

Бивш футболист обяви: В Буднеслигата има много гей двойки, да се покажат

В германската футболна Бундеслига има множество гей двойки, заяви бившият младежки национал на страната Маркус Урбан, цитиран от агенция ДПА. Вече 53-годишният бивш играч добави, че е крайно време те да се покажат пред обществото.